Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Shanks ile wb vurusur kiliclar tokusur, bulutlar ayrilir ki shanks oraya gelirken kral haki firtinasi ile gelmisti wb yasli o yuzden kral hakili tokusmadilar desek kinyine olmuyor da hadi oldu diyelim
Diger sorun kaido ile linlin wano’da ilk vurustuklarinda cevrede firtina estirip kiliclarini yine tokusturuyorlar sanmiyorum ki bu karakterler kral hakisiz birbirine dalsin ama daliyorsa neden birbirlerine dokunuyorlar?
Kral hakinin saldirilara eklenmesi mevzunda ne yazik ki cok bosluk var cunku bu cok sonra akla gelen, oturakli olmayan bir fikir gibi duruyor.

Shanks ile wb vurusur kiliclar tokusur, bulutlar ayrilir ki shanks oraya gelirken kral haki firtinasi ile gelmisti wb yasli o yuzden kral hakili tokusmadilar desek kinyine olmuyor da hadi oldu diyelim
Diger sorun kaido ile linlin wano’da ilk vurustuklarinda cevrede firtina estirip kiliclarini yine tokusturuyorlar sanmiyorum ki bu karakterler kral hakisiz birbirine dalsin ama daliyorsa neden birbirlerine dokunuyorlar?
Kral hakinin saldirilara eklenmesi mevzunda ne yazik ki cok bosluk var cunku bu cok sonra akla gelen, oturakli olmayan bir fikir gibi duruyor.
kesinlikle

Dediğin şey çok doğru aklıma sadece bu yol geliyor.
Resimde göreceğin gibi bu tarz saldırılar çok güçlü büyük ihtimalle luffy ile kaidonun dövüşü bittiğinde onigashimadan eser kalmayacaktır.
Bence bu kadar güçlü saldırıları gözdağı vermek veya birbirini test etmek için kullanmazlar ama eğer kullanırlar ise de aynı Roger ve Beyazsakal gibi boş bir adada kullanırlar gibime geliyor. Başka türlü ne o gemi nede onigashima sağlam kalırdı.

23/04/2021

Zoro'da kral haki olması Oda'nın milliyetçiliğine bağlandı.

Çok şükür bugünleri de gördük.
zoroda kral haki çıkması serinin kılıç ustaları üzerine kurulu olduğunun kanıtı gibiydi resmen... hangi ikinci adam iki yonkou önünde kral haki kullanacak kapasitede abi biri bana söyleyebilir mi ya...

Ana karakter diye luffy'ye verilmeyen bi güc artışı yok ama japon diye zoro'ya kral haki verilmesi bazılarının zoruna gjtmiş pees.

Şimdi düşünüyorum da gelişmiş Fatih'in Hakisi(ya da Egemen Haki her neyse) kullanımından biraz hayalkırıklığına uğradığımı farkettim. Silahlanma belli, kaplama, kaplamanın daha janjanlısı havalısı olacaktı ki oldu. İyiydi.
Keza gözlemde de gelecek görüşü verecek şekilde geliştirilebilir, normal kullanımının gelişmiş hali.

Peki ya Haoshoku? Onu da gene kaplama yapıyorsun. Silahlanma hakisinden farkı neredeyse yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık