Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haki ve Tayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben tayfadaki herkezde en az bir haki olması gerektiğini düşünüyorum. özellikle rayleigh e bakarsak zoro nun h. haki kullanabileceğine inanıyorum. ilerde luffy de roger gibi olacak sonuçta.

baran

ben tayfadaki herkezde en az bir haki olması gerektiğini düşünüyorum. özellikle rayleigh e bakarsak zoro nun h. haki kullanabileceğine inanıyorum. ilerde luffy de roger gibi olacak sonuçta.
aynen luffy rogersa zoro rayleigh dir ben hep böyle gördüm onları o yüzden bu 2 sinde 3 haki sanji de gözlem ve zırh usop da gözlem nami ve robinde düşük bi ihtimal gözlem çıkabilir özellikle namide

Zoro tüm hailere sahip olmalı. Sanji de üst düzey Gözlem ve Zırh hakisine sahip olmalı ve ben şu an için düşünüyorum ki 2 yıl öncesinde Zoro ve Sanji Kizaru ve onun gibi logia bir kaç kişi gördü bu sebeple Zoro Mihawktan Sanji de bana kalırsa Ivankovdan öğrendi. İvankov biliyor mudur hakiyi ben bildiğini düşünüyorum. Üst seviye olmasa da biliyordur. Sanjiye de öğretmiştir. Çünkü yeni Dünya da 9 kişilik tayfan olacak. 1 Hakiyle gidecen bu iş olmaz ve yine bir power up için ara verileceğini sanmıyorum savaşlarda kendilerini geliştirecekler.
Böyle düşünüyordum ama Yetilere gafil avlanınca belki de gözlem hakisi öğrenmediler. Diye düşündüm ya da öğrendiler ama daha düzenli kullanabilir hale gelmediler.
Bana kalırsa tüm tayfada haki olmalı 9 kişilik tayfa ancak böyle korsan kralı olur yada Jimbei gibi 3-4 kişi daha katılacak tayfaya öyle olur ki bunlarda Wb korsanalrı olur. Çünkü Wb korsanları Wbyi baba olarak görüyorlardı. Ve konuşmalarını görünce olabilir Yeni Dünya da Luffye katıalbilirler gibi gördüm. Buyrun sizde bakın yorum sizin :)
http://mangaoku.mangafm.com/reader/read/one_piece/en/0/578/page/15

Wb korsanları katılmaz da nasıl Wb'nin müttefik korsanları vardı onun gibi luffy'e destek olurlar. Luffy Marcoya mevzu var abi diye haber uçursun uçarak gelir marco :D

Wb korsanları katılmaz da nasıl Wb'nin müttefik korsanları vardı onun gibi luffy'e destek olurlar. Luffy Marcoya mevzu var abi diye haber uçursun uçarak gelir marco :D
:D olabilir tabi ama katılabilir de yani.
Şöyle bir cümle görürsem şaşırmam.
" Sen Babamızın onayladığı bir kişi ve Ace'in kardeşisin seni KK yapmak için elimden geleni yapacağım. Sevgilerle Marco." :D

bnce zoroda h.haki çıkar ve çok sağlam olur bide sanji okamaların yanında kesin haki öğrenmiştir çünkü adamlar normal tekme atmıyor hepsi üst düzey tekmeciler (gerçi sanji de normal tekme atmıyor ya) franky haki çıkmaz diye düşünüyorum çıkarsa robinde çıkar bide usopp ta çıkmazı lazım yoksa bitkilerle falan gitmez bu iş yeni dünyada

zoro ve sanjinin haki olayları kesinleşti diğer tayfa üyeleride zorlu kapışmalarda coby misali uyandırabilir ama hangisi olur kestirmek zor...Zoro'da h.haki çıkacağını sanmıyorum onda çıkarsa sanjidede çıkar bir kıymeti kalmaz bence

Soytarii26

Gol D. Roger'ın tayfası ile kıyaslayacaksak orada Shanks da vardı onda da haki var. O zaman 3. birinde daha mı haki çıkacak bizim tayfada Zoro'da çıktıktan sonra. Sonra tayfadan ayrılıp Luffy ölünce o mu kral olucak? :oleyo2: Tabi bu işin şakası yani ama Zoro'da çıkarsa bence Sanji'de de çıkmalı çünkü güç farkı çok fazla açılmamalı ki bence Oda da bunu savunurdu çünkü komedi öğesi olarak onların birbirine yakınlığını pek çok kez kullanmışlığı vardır :D Zoro ile Sanji'yi sürekli yakın tutmayı düşündüğünü düşünüyorum ben :D

Monkey :D Luffy

öncelikle merhaba bu ilk mesajım o yüzden bir hata olursa affola haki konusunda şöyle bir teorim var sanji ve zoroda haki olduğu artık malum bu bence artık yeni dünyada daha güçlenecek olan logialara karşı tayfayı savunmasız bırakmamak için ama sanji ve zoroda haoushoku haki beklemiyorum.Çünkü bana kalırsa haoushoku haki luffyle en üst düzeyine oluşacak ve karşı tarafın şeytan gücünü iptal etmeye yarayacak bölümlerde kral haki(egemenin hakisi) tanımlanırken rakibin üstünde egemenlik kurmaya yarar diyor şuana kadar belki de gatling gun lada temizlenecek piyonlar üzerinde gördük bu hakiyi ama bu hakiyi asıl korkutucu yapan özellik bu ama bu sonlara doğru yada yer yer kendini belli edecek diye tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık