Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haki ve Tayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben o videoyu kullanarak konu açmıştım Zoro'da haki olabilir mi diyede frtztrk adminimiz bana açıkladı bir şeyler yani orda gözünü açtığında korkmuşlar haki olmadığını belirtmişti :D
Kral haki'nin insanları uysallaştırdığı şekilde kullanımı görülmedi zaten direk bayıltıyor çok şaşırmıştım ben insanların bu sahneyi haki sanmalarına hala da şaşırıyorum.

arkadaşlar ben usoppda attığı şeylere haki doldurma olayınınve saldırma şeklinde kullanamasa da zırh hakisinin olacağını düşünüyoırum.

zoro ve sanjide haki beklemiyorum. kendilerine has özel teknikleri ile saldırıda rakiplerine etki edeceklerini düşünüyorum. belki savunma amaçlı zırh hakisi kullanabilirler.

robin veya nami ikilisinden birinde de gözlem hakisi bekliyorum.

phoenix621

usopta gözlem hakisi olduğunu düşünüyorum , zoro ve sanjide savunma hakisi gibi şeyden vardır zoroda zaten gözlemde var , robinde gözlem vardır. başka da olduğunu sanmıyorum , franky android zaten , chopper canavar :D

Konuyu açan arkadaş: Namiye Haki veriyorsun ama Frankye hiç haki vermiyorsun ? Franky monster triodan sonra tayfadaki en güçlü kişi (yada Chopper ile kapışır) nasıl Frankyde Haki olmaz anlamadım.

Zoro H.Haki oalyına gelirsek video filler ama Luffy gelecekteki KK olacak onun sağ kolu Zorodur bence. Rogerin sağ kolu Ray-sanda tüm hakiler varsa Zorododa ilerde çıkacaktır bence. Oda yapar Zoroya yine bi güzellik rahat olun ;)
Namiye Haki düşündüm ama Gözlem hakisi. Saldırı olayını clima-tact ile hallediyor zaten. B.hakiden ziyaden düşmanın nerede olacağı konusunda bilgisi olması gerekiyor. saldırılarını uzaktan yapan bir yapıya sahip.

Frankyide de çıkabilir haki. Çıkmaz demedim. Ama benim görüşüm çıkmayacağı yönünde. Mekanik özelliklerini daha artararak power up yapma ihtimali daha fazla. Görmediğimiz özelliğide çok olabilir. İşin gerçeği onun kişiliğne Hakiyi yakıştıramadım. Biraz daha büyümesi lazım :D

Bunun kullanımı birini bayıltmakta yada geniş bir grubu bayıltmakta kullanılıyor gibi gözükse de asıl amaç rakibini yıldırmak ve istediğini ona kabul ettirebilmektir. Bu güç kullanılırken hedef başkada olsa, yakınındaki zayıf iradeli bireyler,canlılar ve gruplar aynı anda bayılabilir.
Burda yazmış konu açılışındaki tanımda. O filler olabilir bende gezinirken gördüm. Ama orda asıl amaç görülüyor yani rakibini yıldırmak.
Ya da tanımda bir hatamı var yıldırmak gibi bir amacı yok mu H. Hakinin?

Bunun kullanımı birini bayıltmakta yada geniş bir grubu bayıltmakta kullanılıyor gibi gözükse de asıl amaç rakibini yıldırmak ve istediğini ona kabul ettirebilmektir. Bu güç kullanılırken hedef başkada olsa, yakınındaki zayıf iradeli bireyler,canlılar ve gruplar aynı anda bayılabilir.
Burda yazmış konu açılışındaki tanımda. O filler olabilir bende gezinirken gördüm. Ama orda asıl amaç görülüyor yani rakibini yıldırmak.
Ya da tanımda bir hatamı var yıldırmak gibi bir amacı yok mu H. Hakinin?
Kimseyi(insan olarak) yıldırdığını görmedim ben sadece bayılttı. Görünürse veya bir kullanıcı tarafından açıklanırsa tamam derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık