Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Ben senin yazdıklarını toplamayacağım. Başkaları mesajı aldı, o da yeter bana. Dofy yanar döner diyorsun daha bunun altını dolduramıyorsun. Ben ne desem boşa bu konuda bile aşağı yukarı her mesajında Dof'a bağladın, benle alakası olmamasına rağmen.

Ben belkiler ile yürüyorum ama sana göre senden farklı düşünen yanlış düşünüyor ya da yanlı oluyor. mangada tek onu mu dendi bitti, Hajrudin'e para verip Rebecca'ya tecavüz ettirsem boşuna, çünkü onurlu denmiş bir kere değil mi?

Paralı asker adamın yapabileceklerini konuşuyoruz burada, tayfaya kıyadan köşeden biri yanaşsın yeter, hemen aklama operasyonu başlıyor.
Sana acikladim Dof olayini okumayi bilmediğin icin gormemiş olabilirsin.
Dofa bağlamamin sebebini de soyledim sen herseyi istediğin gibi anliyorsun o da benim sorunum değil.
Hala diyisun ki para verip şunu yaptirsam yav hala bir seyleri kanitlamaya calisiyorsun bu adamin ne tur is yaptiğini gördün mü? Veya Buggy'e ne tür isler geldiğini biliyor musun adam parali asker olarak geçiyor bak asker ne olduğunu da aciklayayim mi?
Benim bir seyi akladiğim yok sen her karaktere bir seyleri yapiştiriyorsun yapmadiği halde.
Adam asker kendin yaziyorsun savaşiyor işte kullandiğin laflara bak ilk önce.
Neyse fikirler değismiyor. Boşa tartisiyoruz.

Sana acikladim Dof olayini okumayi bilmediğin icin gormemiş olabilirsin.
Dofa bağlamamin sebebini de soyledim swn herseyi istediğin gibi anliyorsun o da benim sorunum değil.
Hala diyisun ki para verio şunu yaptirsam yav hala bir seyleri kanitlamaya calisiyorsun bu adamin ne tur is yaotiğini gördün mü? Veya Buggy'e ne tür isler geldiğini biliyor musun adam parali asker olarak geçiyor bak asker ne olduğunu da aciklayayim mi?
Benim bir seyi akladiğim yok sen her karaktere bir seyleri yapiştiriyorsun yapadiği halde.
Adam asker kendin yaziyorsun savaşiyor işte kullandiğin lafkara bak ilk önce.
Neyse fikirler değismiyor. Boşa tartisiyoruz.
Sen gördün mü ne tür iş yaptığı peki, öyle konuşuyorsun. Asker'in ne olduğunu açıklasana?
Yav olum nasil bir mantik bu adam Buggy'nin yaninda iş yapmasinin sebebi o Shici olduğu için her seyi rahat yapmasi.
Adam Luffyi gördükten sonra ona koşulsuz olarak bağlaniyor yani Buggy de olduğu gibi karşilikli bir çıkar meselesi yok.
Sen diyorsun güvenilmez ona bakarsan korsan serisi okuyorsun kimseye güvenilmez bu seride o zaman.
Korsan serisi kimseye güvenilmez diyorsun sonra Luffy'ye içten bağlı nereden biliyon? luffy'den çıkarı olmadığını nereden biliyorsun? kafana göre yazıyorsun, sen yazdığın için doğru ama.
@gyjbsch
Bak olay senin dediğin gibi olsa bu adam Buggy'nin yaninda kalirdi.
İşini yapar parasini kazanirdi ne denizciler bu adami rahatsiz ederdi ne başka bir sey.
Bu adam bir nevi denizcileri karsisina aldi. Olay senin baktiğim degil sen de öyle bir goz var ki herkesi Dof gibi cikarci herkesi kullanan bir karakter gibi görüyorsun.
Bu seride devlerden fazla Onuruna düşkün bir ırk gördün mü?
Adamin cikari olsa Buggy'nin yaninda kalirdi.
Sen herkesi Dof gibi yanar döner saniyorsun ama neyse salla senin bakiş acini degistiremiyoruz boşa tartisiyoruz öyle.
Çıkarı olsa hala bak burada Buggy'nin yanında olurdu diyorsun, ben artık fırsat yakaladı açılacak daha büyük pay alacak diyorum. Seriyi sen yazmıyorsan nereden biliyorsun? Herkes shichi adamı mı olmaya çalışıyor? Yine sadece senin fikrin ve kesin gibi algı yapıyorsun.

Law ile konuşmasinda Shiciliği birak dedi Kaido olayi cikinca birakacam dedi. Sonra yine döneklik yapti CP0 i soktu ve birakmadi al sana yanar dönerlik.

Buna yanar dönerlik desin 1 kişi hepsinde sen haklısın diyeceğim. Adam tehdit ediliyor ve sen dürüst olmadı diye yanar döner diyorsun. Alakası yok ama ben görmezden gelmiştim, demek ki öyle yapmamak gerekiyormuş.

Devler onurlu deyp geçiyorsun sadece, başka veri yok. İsteseler yapamazlar değil mi? Çünkü mangada öyle geçmiş. Aksini düşünme veya söyleme, çünkü onurlu demişler.:D

Ayrıca ben karakterlere başka açıdan yüklenmeyi sevdiğimi söyledim. Ama okumadığın için görmedin tabi. Hayal olan seride, bu kadar iyimserlik varken dev ihanet eder mi etmez, ama ihtimalini konuşmak benim hakkım.

@gyjbsch
Luffy'nin ismi ile bir yerlere mi çökecek?
Luffyler ne yeyip içiyor la nasil mantik bu yeyip içen onursuz mu oluyor.

Sen yaziyorsun heralde seriyi karakterleri bir yerlere cöktürüyorsun felan.
Seninle sonsuza kadar tartisirdim ama ortada olan bir şeyi boşuna tartişmayacam daha fazla.
Sen seriyi okuyup aklinda değistirmeye devam et.
Burada da Luffy'ler ne yeyip içiyor demişsin.:( Luffy birinin paralı askeri mi? Çürütüceğim diye saçmalamışsın. Ben Barto ne yer ne içer demedim, öyle desem haklısın Luffy ile karşılaştırmakta ama devden başka birinin paralı köpeği yok. Verdiğin örnek tamamen alakasız ama bir şey dememiştim.

Ben hatalarını görmezden geldim ama sen her defasında Dof'a onun üzerinden bana..

Büyük savaşta bir şeyler yapar belki ama ben asıl aksiyonu BAA'dan Kraken ve kardeşlerinden bekliyorum. Aynı Oars Jr. gibi fedakarlık yapabilirler. Oars kıta çekenlerin soyundandı yani efsanevi, Kraken de öyle. Hajrudin de eğer yine Marineford'daki gibi birkaç dev denizci varsa tayfasıyla onları halleder. Fazlasını yapmaz. Asıl olay Kraken'de.

@gyjbsch
Ben görmediğim icin demiyirum iste su kadar para verio suna tecavuz ettirsem diye. Boş boş yazi yazmiyorum.

Paralı askerler, katıldıkları çatışmanın siyasi veya ekonomik sonuçlarıyla genelde ilgilenmeyerek, hizmetlerini daha çok bir meslek olarak benimseyen kişilerdir. Bireysel paralı askerler olabileceği gibi belli bir kabile, grup veya klan paralı asker olarak hizmet verebilir.

Yav adami oyuncak yaptilar sonra bizimkiler kurtardi adami. O ise kendini borclu hissedio bizimkilerle savaşti.omdan önce ise diğer tümenlerle buluşup Luffy'ye bağliliklarini bildirmek için kura cekio tümen siralarini belirlemişler. Adamin Luffy'den ne cikari var diyorum sana kullandiğin laf. Luffy adina bir yerleri yağmalayacak diyerek olmayan bir seyi kesinmiş gibi yaziyorsun. Bu adam bir yerleri yağmalasa bunu Shici olan Buggy'nin adiyla yapar hem daha risksiz adm Shici olduğu icin denizciler pek fazla sorun etmez. Adam Luffy'nin nasil biri olduğunu anlamamis midir onun adina yağmalasa onu Luffy yaninda tutar mi bir kere Hayrudin böyle bir seybyapar mi onu bile bilmeden bunu diyorsun.

Dof olayina gelirsek orada tartiştiğimiz sey. Hajrudinin Buggyden ayrilip Luffye bağliliğini bildirmesiydi.
Bende sana dedim ki Buggynin yaninda parali askerlik yapiyordu yani cikar meselesiydi. Luffye ise kendisini kurtarmasi sebebiyke borçlu hissediyir ve Dif olayiyla onun nasil biri olduğunu anliyor. Adamin olayi zaten para değil. Adamin hayali sevlerin krali olmak ve tüm dev kabilelerini toplamak.

Dof da ise oynaklik yaptiğini soyledim. İlk başta Law seni öldürecem diye zirvaliyordu. Law Kaido konusunu açinca. Hey şaka yapmayi felan kes Law diyor. Law ise Shiciliği birkacaksin diyor o ise birakacam diyor fakat sonra araya CP0'i sokup birakmiyor.
Ve Dof herkesi kullanan bir adam ve cikarlari doğrultusunda hareket ettiği için ondan örnek verdim bundan normal ne var? Fanisin diye herseyi sana mi yazdim saniyorsun?

Asil saçmalayan sensin bu adam ne yeyip içiyor onur ne parali asker yazmişsin bende sana cevabi yazdim sen yine anlamak istediğin gibi anlamişsin.

Kaptan Usopp-sama

Severim kendisini lakin Buggy-sama ya ihanet etmiyecekti:hıh:

Peki sen ne düşünüyorsun bu konu hakkinda onurlu biri mi yoksa parali askerlik yapiyor diye onursuz mu olmuş oluyor?

Bir de Buggye ihanet ettiğini düşünüyor musun?
Bu tarz işlerde onur falan olmaz. Parayla iş yapıyor sonuçta. Buggy ile de böyle bir ilişkisi vardır. Luffy'ye yaptığı gibi ona sadakat yemini ettiğini düşünmüyorum.

Bu olsun leo olsun ideo olsun bunlar o kadar da güçlü adamlar değiller. Cavendish ve Sai hariç öteki tümenler epey zayıf kalıyor. Hani bir WB tümenleri ile kıyaslamak imkansız.

Gerçi bu dev olduğu için Elbaf'ın bağlanmasında iş görür. Ötekilerde o çeşit bağlayıcı roller oynayacaklardır. Yoksa güçleri gerçekten yetersiz. Güzel bir karakter severim. Ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık