Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

370 spoiler: Kageyama milli takımda sanırım. Hinata da sahilde meditasyon yapiyo :s Final arci başlayacakmış. Hazır zaman atlaması yapmışsın uzatsana neden bitiriyorsun hemen? :( Gerçi 100 bölümü vardır daha en az.

https://ww3.readhaikyuu.com/chapter/haikyuu-spoilers-raw-chapter-370/
Şu kısmı şimdi gördüm:

2nd Year interhigh: lost to Dateko in the prefecture Finals. Dateko was best 16 at nationals..

2nd Year Spring: lost to Inarizaki in the 3rd round (Atsumu is in the #1 jersey and Osamu in #2!), they were best 16

3rd year (Interhigh?): 3rd place, lost to Itachiyama in the semifinals

Hinata went to Brazil after he graduated. Kageyama got on national team. In 2016 Kageyama played at Olympics and Hinata watched him.

Yachi is a university third year, in the panel she’s working at a design company and she went to the same uni as Tsukishima and Yamaguchi.

In 2017, they meet again in the Karasuno gymnasium.

Fark ortada abi. Biri meditasyon ayağına kız kesiyor, diğeri ise milli takımda.
2016 da Kageyama olimpiyatlarda Japon milli takımında oynamış. Bizim masum Hinata sırf o yüzden bile gitmiş olabilir brezilyaya. :( Canım benim ya kıyamam. Kageyama milli takımda. Yachi desen yolunu bulmuş. Tsukki falan okuluna bakıyor. Bu garibim ne okul okuyabiliyo ne milli takıma girebiliyo. Ulusallarda da en iyi dereceleri üçüncülük olmuş madalya falan alamamışlar zaten. Üzüyor beni Hinata'nın bu hali. Adam meditasyon yapmasın da kim yapsın.

Şu kısmı şimdi gördüm:

2nd Year interhigh: lost to Dateko in the prefecture Finals. Dateko was best 16 at nationals..

2nd Year Spring: lost to Inarizaki in the 3rd round (Atsumu is in the #1 jersey and Osamu in #2!), they were best 16

3rd year (Interhigh?): 3rd place, lost to Itachiyama in the semifinals

Hinata went to Brazil after he graduated. Kageyama got on national team. In 2016 Kageyama played at Olympics and Hinata watched him.

Yachi is a university third year, in the panel she’s working at a design company and she went to the same uni as Tsukishima and Yamaguchi.

In 2017, they meet again in the Karasuno gymnasium.
Aradan baya bir yıl geçmiş anlaşılan bu geçen zamanda Hinata ne yapıyordu acaba?

Aradan baya bir yıl geçmiş anlaşılan bu geçen zamanda Hinata ne yapıyordu acaba?
Nereden baksan beş yıl var. Liseden iki üniden üç yıl en az var. Kageyama'nın milli takımda olması çok şaşırtmadı bu yüzden ama Hinata.... :( yarın bölüm gelsin de daha iyi öğreniriz

Nereden baksan beş yıl var. Liseden iki üniden üç yıl en az var. Kageyama'nın milli takımda olması çok şaşırtmadı bu yüzden ama Hinata.... :( yarın bölüm gelsin de daha iyi öğreniriz
Evet Kageyama'nın milli takımda olması beni de şaşırtmadı.Kimler voleybolu bırakmadı acaba merakla bekliyorum.Hinata inşallah bu geçen zamanda boş beleş takılmamıştır.:(

Hikayenin akışı çok farklı ilerlemeye başladı normal spor mangalarında bu kadar zaman atlaması yapılmaz.Kondisyon diye bir şey var hadi sen takımı topladın tekrar hangi kurum altında turnuva düzenleyeceksin herkes farklı farklı yollarda ilerlemiş görünüyor.
Muhtemelen biz burdan sonra Hinata'nın voleybola geri dönme mücadelesini ve zirveye ulaşma hikayesini göreceğiz.Hikaye artık sadece Hinata ve Kageyama'nın etrafında dönmeye başlar.Sayı gelsin daha net konuşulur gerçi.

Hikayenin akışı çok farklı ilerlemeye başladı normal spor mangalarında bu kadar zaman atlaması yapılmaz.Kondisyon diye bir şey var hadi sen takımı topladın tekrar hangi kurum altında turnuva düzenleyeceksin herkes farklı farklı yollarda ilerlemiş görünüyor.
Muhtemelen biz burdan sonra Hinata'nın voleybola geri dönme mücadelesini ve zirveye ulaşma hikayesini göreceğiz.Hikaye artık sadece Hinata ve Kageyama'nın etrafında dönmeye başlar.Sayı gelsin daha net konuşulur gerçi.
Tam emin olmamakla beraber son arca girilmiş. Hinata voleybolda yükselse bile top playerlardan olamayacak heralde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık