Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

Mangada 275'e kadar geldim de Hinata'dan hariç herkes bir şeyler yapıyor. Can sıkıcı bir durum. Valla soğumak üzereyim artık. Çocuğun maçta olup olmadığını takım listesinden anlayabiliyorum. Yazar çok geri planda tutmuş sanki. 1 hareket yapıyor, ondan sonra bir daha meydanda yok.

281'e kadar geldim. 6 bölümde-sözde baş karakter ama -çocuğun esamesi bile okunmadı. Neyse bölümün sonunda yazar Hinata'yı hatırladı da azıcık umutlandım. Bi 10 bölüm daha bu şekilde devam ederse ben okumam bu mangayı.

Son düzenleme:
Mangada 275'e kadar geldim de Hinata'dan hariç herkes bir şeyler yapıyor. Can sıkıcı bir durum. Valla soğumak üzereyim artık. Çocuğun maçta olup olmadığını takım listesinden anlayabiliyorum. Yazar çok geri planda tutmuş sanki. 1 hareket yapıyor, ondan sonra bir daha meydanda yok.

281'e kadar geldim. 6 bölümde-sözde baş karakter ama -çocuğun esamesi bile okunmadı. Neyse bölümün sonunda yazar Hinata'yı hatırladı da azıcık umutlandım. Bi 10 bölüm daha bu şekilde devam ederse ben okumam bu mangayı.
Ulusalların sonuna doğru ağzı ile uçak bile çekiyor ama Ulusalların sonuna nereden baksanız 100 bölümünüz var daha. Umarım sıkılıp bırakmazsınız. Hinata manga sayısı olarak cidden yavaş gelişiyor ama evrenin içinde geçen zaman düşünüldüğünde inanılmaz korkunç bir hızla gelişiyor. Şu an okuduğunuz inarazaki maçı ile 100 bölüm sonrası arasında sadece bir ya da iki gün var ama oralara gelirseniz farkı göreceksiniz. :D

Ulusalların sonuna doğru ağzı ile uçak bile çekiyor ama Ulusalların sonuna nereden baksanız 100 bölümünüz var daha. Umarım sıkılıp bırakmazsınız. Hinata manga sayısı olarak cidden yavaş gelişiyor ama evrenin içinde geçen zaman düşünüldüğünde inanılmaz korkunç bir hızla gelişiyor. Şu an okuduğunuz inarazaki maçı ile 100 bölüm sonrası arasında sadece bir ya da iki gün var ama oralara gelirseniz farkı göreceksiniz. :D
Hinata'yı geliştirme yöntemi biraz can sıkıcı. Çocuk 10 bölüm ortada olmuyor, sonra güzel bir hareket yapıyor ve birkaç bölüm yine ortada yok.:) Bunun yerine başarısıyla başarısızlığıyla maçın içinde olsa daha güzel olur. Zaten sahada 6-7 kişi var, karşı taraftan atılan toplardan birisi hiç mi ona gelmez...:D Gelsin karşılayamasın, başarısız olsun ama yine de maçın içinde olsun. Çocuğu artık maskot niyetine kullanıyor mangaka. Ya birisinin yaptığı harekete sevinirken görüyoruz, ya da gazlama sekanslarında.:) Bir de garibimin yaptığı en iyi işlerden biri olan(onun yaptığı çok iyiydi ya) hızlı hücum da herkesin aynı derecede yapabildiği bir oyuna dönüştü. Bakalım, şimdi servis karşıladı. Biraz daha devam edeceğim şimdilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık