Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Burundan mochi çeken Lütfü fanları yine konuya doluşmuş. Olum bir de Yonko fanları gömüyor bu adamı siz işinize geleni savunuyorsunuz işinize gelmeyeni savunmazsanız. Böyle adamlarsınız işte. Amiral Lobisi her denizciyi savunur.

Burundan mochi çeken Lütfü fanları yine konuya doluşmuş. Olum bir de Yonko fanları gömüyor bu adamı siz işinize geleni savunuyorsunuz işinize gelmeyeni savunmazsanız. Böyle adamlarsınız işte. Amiral Lobisi her denizciyi savunur.
Yakın dönem forum tarihinin en itici trolüsün. Çap bu diyorsan devam tarz bu diyorsan toparlamaya bak.

Denizcilerin savunulacak nesi var ya şaka gibi. Amiraller dışında hangi denizcinin bir başarısına şahit oldun? Bir Smoker vardı onun gücü de tayfanın Haki bilmediği zamanlarında üstündü.

Ben Yonkou lobisini savunuyorum ama bu demek değil ki eleştiremeyeceğiz.

King için çok objektif bir yorum yapacağım.

Herifin eline pizza yapması için bütün malzemeleri vermişler; soslar, baharatlar, sebzeler, et vs vs. Fakat King sana sade pizza yapmış, ne sos ne baharat hiçbir şey kullanmamış.

Herifin elinde her türlü imkân var ama hiçbir şey yapmamış. Hadi Haoshoku Haki tarafından kutsanmadın bari Busoshoku Haki'ni geliştirseydin, biraz Kenbonsoku kassaydın. Antik Zoan kullanıcısısın bir uyanış açsaydın.

Bütün kemikleri kırılmış, beynini kullanmaktan yoksun, Haoshoku Haki'si olduğundan bile habersiz bir velede iki dakikada duman oluyorsan çöpsün işte.

Not:Hanım Pizza yapıyordu örneği bu yüzden verdim.:good:

Joyboy Luffy'de tezahür ettiğine göre, King'in Kaido'yu yenen Luffy'nin peşine takılması lazım gibime geliyor. Eski düşman yeni müttefik...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık