Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Forumdaki bir arkadaşımızın iddia ettiğine göre, Hobi Hobi no Mi, Gura Gura no Mi'den daha güçlü bir meyve gibi görünüyormuş. Ana mantık;

Beyazsakal'ın Hobi Hobi no Mi yemiş 35 yaşındaki hali mi daha güçlü olurdu, yoksa 70 yaşındaki Gura Gura no Mi yemiş hali mi daha güçlüydü?

Gura Gura no Mi: Eskiden dünyanın en güçlü adamı tarafından kullanılmış, şimdi ise dünyanın en büyük dört korsanından biri olan Teach'in kullandığı meyve. Şok dalgaları yaratabiliyor, tsunami oluşturabiliyor ve dünyayı yok edecek potansiyele sahip. Paramecia türü ve gücü bir Logia meyveye denk. Oda tarafından onaylı en güçlü Paramecia türü meyve.

Hobi Hobi no Mi: Doflamingo'nun adamlarından Sugar'ın sahip olduğu meyve. Dokunduğu insanları oyuncağa çevirebiliyor, oyuncak olan insanları istediği gibi kontrol edebiliyor, oyuncağa dönüştürülen kişiyi herkesin hafızasından siliyor ve sonsuz gençlik veriyor.

Ya beyler:D Çekersin haki kalkanını eline olur biter oda olmadı dokundurtmazsın kendine hobi hobi nedir lan ne çok büyütüldü şu meyve

Hobi Hobi yemiş biri , Gura gura No mi yemiş birine nasıl yaklaşacak acaba :/
Deprem için dokunulması gerekmiyor. Uzaktan 9.9 şiddetinde depremi yer dünyası şaşar :T
Gura Gura No mi anket yanıtım.

Meyve gücüne yönelik güç ölçülecekse ( Haki hariç ) 70 yaşında ki Gura Gura daha güçlüdür bence.
Tabi Hobi Hobi benim bildiğim ( yarı cahilce ) yetenekler bakımından yanıtım Gura.

Hobi hobinin en büyük özelliği gençleştirmesi bence. Oyuncak yapma olayı karşındaki biliyorsa pek önemli değil. Gerçi düşününce beyazsakal hep 35 yaşında kalsa sürekli yani genç formunu hiç kaybetmese garpın genç hali gibi olur. Meyvesiz saf haki + güç olarak.

Meyve olarak gura gura her türlü daha güçlü. Ama hobi hobiyi yiyen kişi beyazsakal olunca biraz tereddüt ettim. 35 yaşındaki beyazsakal meyvesizde her türlü efsanevi bir güce sahiptir bence. 70 yaşında tek eliyle gemi durduran adam 35 yaşında terör estirir. Bu yüzden vs. olarak 35 yaşındaki hali vs. yi alır bence.

Ama dediğim gibi oyuncak meyvesinin en önemli özelliği genç tutması bence. Yiyen kişi garp, beyazsakal gibi insanüstü bir karakter olmadıkça genç kalmanında gura guraya bir üstünlüğü yok. Bu yüzden gura guraya verdim oyu

O meyve Garp'ta olsa yahut Shanks ayarında haki sahibi bir fiziksel dövüşçüde olsa OP evrenini domine eder.

hobi hobi yiyen adam sadece genç kalma işi bir artı ama sağlam bir rakibe etkisi yok, goro goro dünyayı yok edebilecek yetenek:respect: cevap vermesi hiç zor olmaz normalde de gücünü yitirmeden tam güçte kalacak wb diyence iş zorlaşıyo hoş yinede goro goro dur:mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık