Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Sağolun.. Sengoku ölmez... O konuyu düşünmeyin.. Bu adamları gücünü ya hiç görmeyiz ya da çok sonraları görürüz...

Son düzenleme:
öle yada böyle görürüz zmoker güclerini ve bence mantra mı hakimi ne zıkkım varsa güc opde her birindede vardır bunlarda ezik olsalar cok ugrasıp çizimlerine yara izleri koymazlar büyük ihtimalle denizcilerin içinden en güclüler oaraya cıkabiliyor:good:

öle yada böyle görürüz zmoker güclerini ve bence mantra mı hakimi ne zıkkım varsa güc opde her birindede vardır bunlarda ezik olsalar cok ugrasıp çizimlerine yara izleri koymazlar büyük ihtimalle denizcilerin içinden en güclüler oaraya cıkabiliyor:good: birde smoker hina arabastadan sonra smokera sarıyı kızdırmamalısn demişti oda yaslı keciler bnm b. yesin demişti sarıyla snaırm su genc olan goroseiyei kastteiler birde bunlardan biri dadan cıkarsa sasırmayın:flaugh:
Dadan değildir... Sanmam... Ben derim.. Alayına gider...

:oleyo2: bu adamları smokerın dedigi gibi düsnceksin dünya hükümetindeki tüm yaslı kecilere bir mesajım var hepsi b.. yesin:flaugh::flaugh:

hehe bişe olmaz ben nasıl smokerda gelecek görüyorsam onlarda görüyordur:flaugh: bir amiral ölsün ilk amiral olcak kişi tabe önce garp ama garp yine red eder:flaugh:

hehe bişe olmaz ben nasıl smokerda gelecek görüyorsam onlarda görüyordur:flaugh: bir amiral ölsün ilk amiral olcak kişi tabe önce garp ama garp yine red eder:flaugh:
Amirallik benim hakkım...

Saolasın.. Eline sağlık.
En çok merak edilenlerden birkaçı da bunlar sanırım.
Aynen öyle dostum...

Bunlarda Yamamato gibi xD kılları kıpırdamıyor
Çünkü henüz gerekmiyor...

Son düzenleme:
Yeni dünyada marinelerin gücü yetersiz kalıcak gibi bunlarda savaslara dahil olabilir en azından ben öyle istiyorum güçlüde görünüyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık