Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beş Kadim'in Seviyesi

Gorosei Hakkında Tahminleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    252
Gorosei

Dünya Hükümetini yöneten isimlerdir.Kılıç taşıyan kel,pala bıyıklı,uzun boylu,şapkalı ve aralarında ki genç sarışın ile 5 kişiden oluşur.Akainu ile olan konuşmalarını da unutmayınız.

Peki bu herifler ne kadar güçlülerdir?O mevkiye nasıl gelmişlerdir?Olayları nedir?Düşüncelerinizi,teorilerinizi bu konuya yazabilirsiniz.

Öyle younko gücü falan değillerdir ama çok farklı kimsenin tahmin edemiyeceği şeyler çıkacak bu adamlardan. Zamanında bonney ile ilgili teorileri vardı mantıklıydı bayağı.

Kutsallardan bi beklentim olmadığından ve hükümetten de öyle güçlü oluşumlar çıkacağını düşünmediğimden her birini amiral ayarı bekliyorum bunların.Hiç görmediğimiz adamları bi anda karşımıza çıkaracaksa Oda,bu gizemli adamları çıkarsın çok daha iyi bence.

Akainu gibi sayko birinin karşısında bile rahattı adamlar.Öyle mevkilerine güvendiklerinden rahat olduklarını sanmam.Her biri gücüne güveniyor bence.

hiç biri güç olarak amiral değildir, ama zamanında güçlü insanlardır, şuanda koramiral++ dırlar, kayıp yüzyılı bilen, önemli kıdemli kimselerdir, ellerinde koz olarak kullanabileceği şeyler: antik silah vs vardır benim kafamda böyle canlanıyorlar, yani madem denizcilere bağlı fazladan 5 tane amiral hatta yonkou gücünde adam vardıda , neden rogerın one piece'i bulup, kayıp yüzyılı öğrenip, korsanlar kralı olmasına göz yumdular. (izin verdiklerini hiç zannetmiyorum, oda roger'ın imajını zedelemez.)

Bu adamlar günümüzde donanma denen unsuru kuran aslında orjinal insanlardan çalan ya da araklayan korsanımsı insanlar. Bu yüzden gerçek yüzyılın bilinmesini istemiyorlar. Donanma aslında kötü bir biçimde oturulmuş, adalet sistemi belli olmayan çarpık bir uygulama ama şu anda D. olduğu için büyük korkuları var. O adamlar bugün ki oluşumu kuran korsanlar. :D

Akainuyu beyazsakal gibi tınlamamalarına bakılırsa güçleri aynı ayarda olmalı diye düşünüyorum.Politik güçle alakası yok orada Akainu ihanet ettim dese saldırır kimse de kurtulamaz ezik olsalar.Sayı üstünlüğüne güvenecek tiplere de benzemiyorlar.Hepsi egolu ve bireysel takılan tipler gibiler.Beyazsakal örneği yüzünden bir imparator edecek kadar güçlü olabilirler yani.

Eğer öyleyseler kutsallardan çok güçlü adamlar çıkmayabilir gerek kalmaz.Bunlar gayet yeterli gelir.Ki zaten Kong daha da yükselse bunların yerini alacak muhtemelen.Yani Garp'ın gençliği gibi nadir seviyedeki hükümet savaşçılarından olabilir bu adamlar.Politikayı da öğrenemeyecek değiller zamanla öğrenmişlerdir.

Goroseinin fikir adamı ama aynı zamanda güçlü olduklarını düşünüyorum. Dragon gibi adamlardır. Hepside güçlüdür, Amiral olduklarını sanıyorum ama daha farklı olaylarda çıkabilir. Belkide şeytan meyvesinin kaynakları, şeytan felanda olabilirler, bilemeyiz.

Güçleri nedir ne değildir kestirilmiyor da şu ikisi bence diğerlerine göre daha güçlü. Öbürlerinde yara bere falan var, bunlarda çizik bile yok. Fikir adamı da olabilirler :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık