Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327

MonkeyDLuffy

ya bira ara mangayı ilerletemezse böyle hakkında çok az bilgi olan önemli karakterler hakkında eden tasarladığı bölümler var diye düşünüyorum hikayeyinin tıkandığı yerde birine başlayıp o arada sorununu da halleder :D ellerine sağlık bu arada

UlquiorraSchiffer

Bu adamı nedense Türklere benzetiyorum xD Tipinden asalet akıyor

ya kardeş onepiecetrk nin sayılı yorumcularından biri olarak bazı şöylediklerine katılmıyorum arkadaşında dediği gibi luffy ile ace öz kardeştir 1.monkey d dragonla ace i karşılaştırın ve görün ya bikez monkey d dragon luffy ve ace birbirlerine çok benziyoırlar kişilik olarak benzemeyebilirler ama sürekli aç lar 2.monkey d dragon logutown da luffiyi kurtarırkan doğanın gücünü kullandı aynısı ace içinde geçerli ace de kar krallığında kara sakalı ararken gelmiş ve o geldiğinden beri her gün kar yağan yere ace burdan ayrılana kadar kar yağmadı bu adamlarda benzerlik var ama dragonla dragonun luffi gibi eğlenceli bir karakter değil zaten eğlenceli biri olsa korsan olurdu dragon devrimci ve bunlar gizliden gizliye iş yapmayı seviyorlar ben inanıyorumki ace in öz babası dragondur.senin söylediklerine saygı duyuyorum.birde mangada olan herşey animeye yansımaz
Birader... Oda bile onaylamış... Sen kendi halinde konuşuyorsun... Git bak... Ace'in gücünden dolayı kar yağmadı...

WB öldüğünde flash geçerken bir iki karede beraber konuşuyorlardı ya orada çok duygulanmıştım ya Roger'ı da WB'yi de her ne kadar çok bilmesekte iki büyük efsaneyi kaybettik, acaba D.'yi Raftel'i Onepiece'i Roger ve WB'nin bildiği gibi Rayleigh'ta biliyormu...
Sanırım biliyor...

Yanlız Monkey D. Luffynin üvey babası diyoruzda. E ozaman Dragonla Gol D.Rogerin Karısı aynı kişi olmak zorunda.Ace ile Luffye üvey kardeş demeyin biraz daha kibarcası.Manevi kardeş :D

Eline sağlık smoker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık