Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Tek kelimeyle ''Kral'' bir adam. Severim ama Hashirama gibi Edo Tensei muhabbetine kurban gitmeden işlenirse on numara olur. Bir de finalde çıkıp Luffy'ye, ''Beni yenmeden korsanlar kralı olamazsın.'' diyormuş. Düşüncesi bile çok tuhaf. Neyse...
Edo tensei tarzı bir şey bu seride olmaz zaten nerdeyse ölen yok bir de ölenler geri gelirse seriyi bırakan çok olur mangakada bunu biliyordur zaten.

Bence de "Edo Tensei" gibi bir şey çıkmaz One Piece'te. Zaten ölen 1-2 önemli karakter var, bunlarda gelmesin bir zahmet. Çok da depresif bakmamak lazım bu çıkıp çıkmama durumuna :D

Edo tensei gibi bişey yok deil aha da brook var.

Gerçi ben de öldüğünü sanmıyorum ben ölmeyeceğim lafı,mihawk'ın beni geçmekten zor lafı,odanın bu adamı hiç göstermemesi vs sonda luffy'nin karakraldan sonra geçeceği kişi olabilir bence,zorro da hocası mihawk'ı geçecek luffy'nin de bunu yapmasını bekliyorum..

Yalnız çok pis bekliyor adam orda hadi gelin diye gazı da verdi millete hadi sıkıyosa gelin diye bekliyo.

Edo tensei gibi bir saçmalık beni üzerdi, ki olacağını hiç zannetmiyorumda zaten.
Finalde Luffy ile kısa, ama öz bir konuşma geçerse aralarında efsane olur.

Silinmiş Üye

Edo tensei gibi bir saçmalık beni üzerdi, ki olacağını hiç zannetmiyorumda zaten.
Finalde Luffy ile kısa, ama öz bir konuşma geçerse aralarında efsane olur.
Sen edo tensei gibi olmasın diyorsun ama lütfüyle sohbet etsin diyorsun nasıl olacak helalleşme anında mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık