Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Bu seri ciddi bitmemeli. Bu şekilde bir intiba bırakmamalı. Gönlüm istiyor ki ciddi arclar olsun ama seri özünden bir şey kaybetmesin

Bir de merak ediyorum madao nun intihar etmeye çalıştığı bir bölüm vardı bu seneki mangada, o çıktı mı animede.
Doğru söylemem gerekirse Madao sık sık intihar ediyor. Bu seneki mangada da var mıydı hatırlayamadım. 3-4 arc atlama yapıldı Shogun Suikast arcına geçiş için. Shogun arctan sonrası da hep aksiyon doluydu. Hasegawa reisi göstermediler pek hatta dün seninde dediğin gibi Yagyu ve Yoshiwaralar falan da gösterilmedi. Ama bir bakıyorum mangaya tekrardan bulursam,daha sonra animenin bölümlerine bakacağım. Bulursam haber veririm.

Doğru söylemem gerekirse Madao sık sık intihar ediyor. Bu seneki mangada da var mıydı hatırlayamadım. 3-4 arc atlama yapıldı Shogun Suikast arcına geçiş için. Shogun arctan sonrası da hep aksiyon doluydu. Hasegawa reisi göstermediler pek hatta dün seninde dediğin gibi Yagyu ve Yoshiwaralar falan da gösterilmedi. Ama bir bakıyorum mangaya tekrardan bulursam,daha sonra animenin bölümlerine bakacağım. Bulursam haber veririm.
Peki sağ olasın. Kanasçı bi elemanın olduğu bölümdü.

Gintama nın mangası önümüz deki sene bitiyormuş. Animesi de bu ay mı ne bitecekmiş ya da bu sezon sonu bilmiyorum ama manga kesin seneye bitiyormuş. :/

Mangapanda'da 579.bölüm çıkmış sanırım en son. 5 bölümlük bir kayıp var türkçe çeviride

Yalnız mangasının neden bu kadar yükseklerde olduğu çizimlerinden belli. Çizimler çok hoşuma gitti. Adam çok iyi çiziyormuş meğer. Son bölümlerdeki aksiyon da had safhada. Bitecek olması üzücü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık