Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

O zaman şöyle sorayim. Gintoki Takatsugi dövüşüne yaklaşık kaç bölüm vardır tahminen ? Çoksa mangaya başlamayı düşünüyorum :D
Gintoko vs Takasugi'nin olduğu arc Shogun assassination anime de 2 aralıkta başlayacak . Fakat mangada 500lerde olması lazım . Şu da http://manga-tr.com/read-gintama-chapter-411-page-1.html manga olarak ilk animeden sonraki kısım yani mangada buradan başlıyor fakat Gintama 2015'de başka arcla başladılar.

Sakamoto önceleri olaylara daha az dahil olurken sanki daha ilgi çekici bir karakterdi. Nedense Mutsu ile onu pek diğer karakterler gibi göremiyorum şu sıralar. Biraz daha etkisiz kalıyor gibi.

Sakamoto önceleri olaylara daha az dahil olurken sanki daha ilgi çekici bir karakterdi. Nedense Mutsu ile onu pek diğer karakterler gibi göremiyorum şu sıralar. Biraz daha etkisiz kalıyor gibi.
1-2 arc hatta 3 arctır geçmişle doğru orantılı olarak gidiyor. Bu yüzden dörtlüden biri olan Sakamoto'yu da hafiften göstermesinde sakınca yok bence . Zaten Sakamoto için finansal kaynak olarak bahsetmişti.Mutsu da bir Yato, ondan dövüş konusunda bir şeyler öğrenmiştir. Diğerleri kadar olmasa da savaş gücü vardır diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık