Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Gintama Manga

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda RocheFelix tarafından 11 Kas 2015 tarihinde açılan konu

1. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,796
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015

Tanıtım;
    "Bir samurayın kılıcı başkaları tarafından kınına sokulacak bir şey değildir.
    Kılıç kişinin ruhu tarafından kullanılır. Artık bu günlerde samuraylara ihtiyaç duyulmuyor.
    Ama zaman ne kadar değişirse değişsin, insanların asla unutmaması gereken şeyler vardır.
    Kılıcını bir kenara fırlatmak zorunda kaldığın bir zaman gelse bile...
    ...asla ruhunun keskin kılıcını kaybetmemelisin!
    Edo'nun bulutsuz gök yüzünü bir kez daha görmek isterdim. "
    "Samurayların ülkesi. O zamandan beri ülkemize böyle deniliyor. Bir zamanlar samurayların hayalleriyle dolu olan gök yüzü şimdi, yabancıların uçan araçlarıyla dolu. Bir zamanlar samurayların gururla yürüdükleri sokaklar, şimdi küstah uzaylılarla dolu."

2. RocheFelix Shiro Yasha

3. Madao Üye

Madao (Üye)
    Mesaj Sayısı 355
    Üyelik Tarihi8 May 2012
    Geç oldu ama temiz olur inşAllah
    Manga tam gaz ilerliyor son bolümde Katsura nasıl bir potansiyel olduğunu sonuna kadar gösterdi bence.Ama yinede her zamanki gibi en ters rakibi Gintoki aldı. Bakalım ne olacak

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,575
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Üzülüyorum :(

5. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,796
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Üzülme ,yeni çıkacak İng bölümü de paylaşacağım :p.
    Katsura fightı bu bölümde sürer sanırım . Gintoki'nin savaşı da diğer efsane fightlarını geçecektir . Ayrıca Gintoki'de Shoyo'nun ırkından olabilir.9-10 yaşlarında birden savaş alanında beliriyor ve kendinden yaşça büyük kişileri katlediyor . İnsan olduğunu düşünmüyorum doğrusu .

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,796
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
  7. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,796
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
  8. Madao Üye

Madao (Üye)
    Mesaj Sayısı 355
    Üyelik Tarihi8 May 2012
    Gintoki'nin Shoyo'nun ırkındanolmasını hiç istemem sahsen. Gintoki'nin zor döğüşleri kazanması onu karizmatik yapıyor. Zayıf insan bedeniyle Housen gibi hayvanları yenecekki havası olsun
    Bölum için yorumum Zura'yı hep salak gosteren mangaka acık karizma basayım dedi galiba

9. Miora Pro-Asosyal

Miora (Pro-Asosyal)
    Mesaj Sayısı 852
    Üyelik Tarihi8 Şub 2011
    Gintama 2015 animesi, mangada kaçıncı bölümlere denk geliyor ?

10. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,796
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Animede arclar sırayla gitmeyebiliyor ama ilk bölüm mangada kaçıncı sıraya geliyor diye bir bakayım .

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık