Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Punk Rotten'e diyordun zorlama diye, Franky gibi robot olmuş falan.
Zorlama dediğim kısım robot olmasından çok o robotun güçlü olabilecek olması idi. Temelinde dışardan öteden beriden metallere topluyor. Kabaca birbirine geçiriyor. Franky'nin robotu gibi içinde teknoloji de barındırmıyor. O robottan ne bekleyecen. Sonra özellikle dedim ki eğer ki manyetizmayı işin içine katıp farklı manyetik alanlar oluştururak mıknatıs özelliği ile iki kolu birbirine çektiriyorsa iyi ama yok kendisi bunları çarpıştırıyor ise bir cacık olmaz felan diye. Ona zorlama demişimdir.

Zorlama dediğim kısım robot olmasından çok o robotun güçlü olabilecek olması idi. Temelinde dışardan öteden beriden metallere topluyor. Kabaca birbirine geçiriyor. Franky'nin robotu gibi içinde teknoloji de barındırmıyor. O robottan ne bekleyecen. Sonra özellikle dedim ki eğer ki manyetizmayı işin içine katıp farklı manyetik alanlar oluştururak mıknatıs özelliği ile iki kolu birbirine çektiriyorsa iyi ama yok kendisi bunları çarpıştırıyor ise bir cacık olmaz felan diye. Ona zorlama demişimdir.
İyi de onu ben söyledim sana da zorla kabul ettin yoksa sen gömmeye devam ediyordun.:hhh:

Ben böyle ise gömüyordum. Senin dediğin gibi de durmuyor pek aslında. Yine de daha farklı şeyler görmek lazım Kid'den. Cidden şu an için pek ciddiye alamıyorum tekniklerini.
La manyetizma ile çekiyor işte. Sen robot sanıyorsun. Aslında basitçe kullanıyor bak Robin gibi falan mod açsa senin gömüşünü hayal ediyorum önceden, tek sen de değil aslında herkes gömmek için sıraya girer.

Üye silindi 7459

Yok üstat ilk 10 dakikasini cevirdim.
Eklemeler , düzeltmeler ve edit derken bulur baya.
Zaten konu acicam , etiketlenmek isteyenler bu yorumumu beğenebilir.
Ses kaydının 17. dakikasındayım. Yarın ses kaydı biter, video editine geçerim diye tahmin ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık