Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eski komedi sahnelerini atmışsınız da manganın bu zamanlarını çok özledim.

East Blue Saga-MF arası en iyi şonen One Piece olabilir ya. Son geldiği noktada KnY gibilerinin arkasına koyarım sanırım. Tabii yine çok özel bir seri olduğunu değiştirmiyor.

MF'den sonra ilk kez seriyi heyecanla takip ediyorum(Wano başından bu yana) ama bu daha çok akıcılıktan. Tabii böyle olması çok iyi benim için, çünkü çok sıkıcı arklar takip ettim güncel olarak. :(

Şu kinemon ilk gösterildiğinde, kaidonun saldırısını kantırlayıp attığı slash ile kan alsa ve sonrasında luffy g4 ile kaidoya çizik atamasa acaba ne olurdu. Kinemon gösterildiği andan beri gücü belirsizdi. Biz sadece pika olayından dolayı zorodan güçlü değil izlenimine kapıldık. Kim bilir belki de daha güçlüydü?

Konuya gel.Kiku Jozu kesiyor. :D

9 kın ayrı bir hükümet kuracaklar yakında.

Şunun kadar güzel bir görsel yok.

Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu. :)

Gördüğümüz iki sağ kolun da ters yetenekleri var. Birine vuramıyorsun ötekine vururken belli bir eşiği geçmen lazım dps için. Eee diğer ikisi de bu ve benzeri yetenek kitine sahiptir. Günün sonunda sağ kollar ile diğerleri gibi bir seçenek çıkıyor işte. Lucci o diğerleri kısmından öteye geçememiştir. Çünkü Luffy de bahsettiğin zaman aralığında geçememişti. Luffy'den daha hızlı gelişebilecek bir Ace vardı o da Wb gibi birinin gemisine binerek bu fırsatı tepti.
Kata topkek arcında hata etmişim seni kendi dengim görüyorum dedi akabinde bundan da fazlası olduğu ortaya çıkıp yenildi.Kata Luffy'e tamamen ters olmasına rağmen.Kata Garp gibi yumruklarla dövüşen adamlara ters.Yumruk atıyorsun içinden geçiyor.Logia gibi haki vurup işletemiyorsun da.Ona rağmen Luffy şapkayı bırakıp gitti.Hala forumda saçma bir şekilde seviyesi sorgulanıyor.

Topkekte sağ koldan güçlüydü 5. imparator oldu.
Ondan önceki arcta da en az sağ koldu.Bu kadar zor olmamalı yahu.

Oden bile Kurozumilerden özür dileydi. Büyük utanç valla soykırım...
Her şey Oden'in dedesinin ve Sukiyaki denilen gavatın başının altından çıkıyor zaten. Dede katliamcı Sukiyaki ise vasıfsızın Allahı. Wano'nun illerinin Yakuza tarafından ele geçirilmesine izin vermiş onun döneminde suç almış başını yürümüş. Sonrasında Orochi ile olanlar da malum.

Kata topkek arcında hata etmişim seni kendi dengim görüyorum dedi akabinde bundan da fazlası olduğu ortaya çıkıp yenildi.Kata Luffy'e tamamen ters olmasına rağmen.Kata Garp gibi yumruklarla dövüşen adamlara ters.Yumruk atıyorsun içinden geçiyor.Logia gibi haki vurup işletemiyorsun da.Ona rağmen Luffy şapkayı bırakıp gitti.Hala forumda saçma bir şekilde seviyesi sorgulanıyor.

Topkekte sağ koldan güçlüydü 5. imparator oldu.
Ondan önceki arcta da en az sağ koldu.Bu kadar zor olmamalı yahu.
Terslik başka bir sürü karakterde de çıkabilecek bir durum. Op gibi ekstrem yeteneklerin olduğu bir seride üstelik.
Hem nasıl sağ koldan güçlüydü....
Silahlanma > Kata
Gözlem > Kata
Savaş Tecrübesi > Kata
Meyve Kullanımı => Kata
Dayanıklık kısmında bir tek Luffy öndeydi. Allax aşkına Luffy nasıl Kata'ya denk oluyor? Bak bırakıyorum üstünlüğü.
5. imparator olayının nasıl geliştiğini gayet iyi biliyorsun.
İki adet haki geliştirdi. Şimdi sağ kol+ olmuştur derim. Ama bunu bile gösteremedi daha.

Terslik başka bir sürü karakterde de çıkabilecek bir durum. Op gibi ekstrem yeteneklerin olduğu bir seride üstelik.
Hem nasıl sağ koldan güçlüydü....
Silahlanma > Kata
Gözlem > Kata
Savaş Tecrübesi > Kata
Meyve Kullanımı => Kata
Dayanıklık kısmında bir tek Luffy öndeydi. Allax aşkına Luffy nasıl Kata'ya denk oluyor? Bak bırakıyorum üstünlüğü.
5. imparator olayının nasıl geliştiğini gayet iyi biliyorsun.
İki adet haki geliştirdi. Şimdi sağ kol+ olmuştur derim. Ama bunu bile gösteremedi daha.
Karakter kendi söylüyor seni dengim olarak görüyorum diye.Kime inanacaksın başka ?

Valla tartışamayacağım daha.Usandım manga diyaloğu anlatmaktan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık