Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Var var. Wano dan ayrıldıktan sonra bir kapak hikayesinde bir bakacağız, Hiyori elinde bir bebekle duruyor olacak.

Güzel şaka :good:

Hedef saptırmak değil. Bu bir gerçek herkes bunun farkında reis.

Helak oldunuz ama hala konuşuyorsun! Sen nasıl hayatta kaldın kardeşim???
Zro'nun gerçekliğini konuşuyorduk yaw. Hem aşırı maskülen bir erk bireyin piremses kalbi taşıma ixtimali baya yüksek. Ben demiyorum bilim diyor........

@Mrs.Bushido chan hala Crocodile hakkında boş düşüncelerini yazıyorsun. Ne kadar erkek bir karakterin kadın olduğu hayalini kurmayı seviyorsun bilmiyorum ama boş hayaller.:D
Duyduğuma göre eski zamanlarda KUMsalda Dof ile ele ele koşarlarmış. Şu anda evinde gizli bir köşede KUMdan Dof heykeli varmış :D
Bu dünyaya ikinci bir Zoro reyis fazla ya. Kozuki kanı ve Zoro reyisin karizması birleşince ortaya dehşet bir varlık çıkar, o bebek dünyaya neler yapar hayal edemiyorum.
Offf müthiş olur harbiden. Soy ağacına bak Ryuma-Ushimaru-Oden-Zoro dehşet bir çocuk olur harbiden.
Zro'nun gerçekliğini konuşuyorduk yaw. Hem aşırı maskülen bir erk bireyin piremses kalbi taşıma ixtimali baya yüksek. Ben demiyorum bilim diyor........
Böyle Bir piremses varsa o da Wcı’nın Piremsesi S* dir. Kiku’ya ağzı sulana sulana yazmıştır. Zoro reis ise Kiku’nun sadece kalbinin kadın olduğunu direk anlamıştır...

Bilim mi diyor? Ha bilim diyorsa tamam.
Onedio'da görmüştüm. Bilim olmama ihtimali yok benim için.
Duyduğuma göre eski zamanlarda KUMsalda Dof ile ele ele koşarlarmış. Şu anda evinde gizli bir köşede KUMdan Dof heykeli varmış :D

Offf müthiş olur harbiden. Soy ağacına bak Ryuma-Ushimaru-Oden-Zoro dehşet bir çocuk olur harbiden.

Böyle Bir piremses varsa o da Wcı’nın Piremsesi S* dir. Kiku’ya ağzı sulana sulana yazmıştır. Zoro reis ise Kiku’nun sadece kalbinin kadın olduğunu direk anlamıştır...
Maskülenitenin yalan kitabını yazan Zro varken Sanji'ye sıra gelmez reyiz.... ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık