Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kozuki klanı dediğin kaç kişiymiş ki kurutmuşmuş :D Kaidou saldırırken Toki'yi de sayarsak 4 Kozuki yok mu :S Toki'yi bilmiyoruz, Oden öldü desek kesin olarak 2'si hala hayatta. Amma da kurutmuş he :D

Ayrıca gururlu Wano halkı iradesi kırılsa da düşman safına geçmez, gider hapiste çürür ama ihanet etmez. Keza Kaidou'nun hrp dışarıdan adam bulmasının sebebi bu, novalar vs.
Yanlış. Kozuki klani usaklarinin bile hepsi hayatta, Denjiro meçhul :d Harbi amma kurutmus

Kaido lowu önce Tama ve Speedi oldursun

Kozuki klanı dediğin kaç kişiymiş ki kurutmuşmuş :D Kaidou saldırırken Toki'yi de sayarsak 4 Kozuki yok mu :S Toki'yi bilmiyoruz, Oden öldü desek kesin olarak 2'si hala hayatta. Amma da kurutmuş he :D

Ayrıca gururlu Wano halkı iradesi kırılsa da düşman safına geçmez, gider hapiste çürür ama ihanet etmez. Keza Kaidou'nun hrp dışarıdan adam bulmasının sebebi bu, novalar vs.
Koca halk böyle düşünüyor. Momonosuke'nin öldüğünü sanıyor herkes. Hiyori ise zaten kimsenin aklına gelmiyor. Kaido'nun o yangında hepsinin öldüğünü düşünmemesi için bir sebebi yok.

Hapiste çürüdükleri yok yahu, maden kazıyorlar. Kaido daha ne ister.

Yanlış. Kozuki klani usaklarinin bile hepsi hayatta, Denjiro meçhul :d Harbi amma kurutmus

Kaido lowu önce Tama ve Speedi oldursun
akfjdlakdj la bi anda o kadar yüklenmeseydin, alıştıra alıştıra söyleyecektim :D
Koca halk böyle düşünüyor. Momonosuke'nin öldüğünü sanıyor herkes. Hiyori ise zaten kimsenin aklına gelmiyor. Kaido'nun o yangında hepsinin öldüğünü düşünmemesi için bir sebebi yok.

Hapiste çürüdükleri yok yahu, maden kazıyorlar. Kaido daha ne ister.
Halkların huyudur boş yapmak, takma çok.

akfjdlakdj la bi anda o kadar yüklenmeseydin, alıştıra alıştıra söyleyecektim :D
Halkların huyudur boş yapmak, takma çok.
Taktığım yok. Sadece Kaido'nun kafasının içindekini söylüyorum. :bilmem:
Orochimaru'nun dediklerine adamları bile inanmazken Kozuki klanı ile ilgili Kaido'nun ne düşündüğünü tahmin etmek zor olmasa gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık