Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bininci sayfanın bu şekilde bitmiş olması bi tesadüf mü sizce??????????

@Roronoa Zoro hemen algı ve manipülasyonlara başlamışsınız... derin kfnin hangi katmanındansınız ulan!

Doğru diyon tayşo başgan, ben silüetlerin bana hatırlattığını göstermek istedim. OPtan şekilcilik beklemiyorum zaten :D

O de ayrı olacak dedikten sonra hal hatır sorayım, naptın nettin başgan yav :S yoksun... yada var mısın bilemedim :S
Pardon bir daha 'de' hecesini doğru kullanmaya gayret ederim.
Arada bir bakıyom ya foruma, şuan canım tartışma arıyordu bir yazayım dedim. :D Ben aynı be çalışıyom ,Sen naptın iyisin inşallah.

Senin boyle yapman nedeniyle senin manipulasyon yapmamani nasil anlayacagiz?
manipülasyon yapmadığını demek istedin galiba :S buna kendin karar vereceksin, algıyı yönetmek gözenekleri tıkamaktan geçer. Ha tabi bazen de tıkanmış gözenekleri açmaktan ama onun tedavisi zor, tıkanınca biliyorsun yeterince toksin atamıyorsun yada yeterince içerik sokamıyorsun :S

Pardon bir daha 'de' hecesini doğru kullanmaya gayret ederim.
Arada bir bakıyom ya foruma, şuan canım tartışma arıyordu bir yazayım dedim. :D Ben aynı be çalışıyom ,Sen naptın iyisin inşallah.
Eyv kardeşim takılıyok işte iş güç :T Tartışma ararsan bulursun ya, kf bura ne bekli10

Sherlock Kursu'ndan ne zaman mezun oldun reis? :oleyo:
İyi denk gelmiş ama. :flaugh:
Daha ince kısmına girmeyecektim ama gireyim bari. Şimdi Kaidou>Bigmom olduğuna göre, görselleri paralel alırsak, Zoro>Luffy oluyor... Sizden cidden korkulur...

Daha ince kısmına girmeyecektim ama gireyim bari. Şimdi Kaidou>Bigmom olduğuna göre, görselleri paralel alırsak, Zoro>Luffy oluyor... Sizden cidden korkulur...
Samimi söylüyorum; bu ayrıntı benim aklımın ucundan bile geçmedi. Sen olmuşsun. Senin bizim gruba kaydını yapalım. :D

Robin illaki yolunu bulur bir şekilde akıllı kadın. Yalnız bu Luffy'i adam etmek lazım zira bu adam böyle devam ederse başka tercihte bulunmayan hancock harakiri yapacak.
Yok. Harakiri yapmaz da... Dalında kurur gariban.
Luffy'nin de adam olacağını sanmam bu arada. Belki Roger gibi yaşlanınca bir şeyler dank ederse işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık