Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabahtandır soruyorum sana Gura gura ise neden BB olmuyor ?

Ama cevap yok, bir ama belki yapsan yada bence falan... Hani mangadan bir şey demeni bile beklemiyorum bencelerine bile kabulüm :byee:
O zaman Vivre Card'ta bir sorun var. Çünkü orda en güçlü unvanını alma sebebi olarak bu söyleniyor. Yoksa ben mi yanlış çeviriyorum.:(

O zaman Vivre Card'ta bir sorun var. Çünkü orda en güçlü unvanını alma sebebi olarak bu söyleniyor. Yoksa ben mi yanlış çeviriyorum.:(
Sen daima yaptığın gibi işine geleni,işine geldiği zaman yada işine geldiği şekilde çeviriyorsun :oleyo2:

Hani BB gibi bir kabak varken niye böyle yapıyorsun anlaşılır gibi değil, ulen adam imparator gura gura da yok sadece başka meyve de var. Neyse seni böyle şeylere, dayanaklara tutunurken görmek fena değil :good:

Heyt be ölüm döşeğinde bile geleceğin kaderini tayin etmiş gaz verici sözleriyle. Saygılar çakmak reise. :sapkali:
Olum Ace ya gene gözlerim doldu :agla:

Sen daima yaptığın gibi işine geleni,işine geldiği zaman yada işine geldiği şekilde çeviriyorsun :oleyo2:

Hani BB gibi bir kabak varken niye böyle yapıyorsun anlaşılır gibi değil, ulen adam imparator gura gura da yok sadece başka meyve de var. Neyse seni böyle şeylere dayanaklara tutunurken görmek fena değil :good:

Olum Ace ya gene gözlerim doldu :agla:
Arkadaş Vivre Card'ta ne diyor sen söyle yahu. WB unvanı cok öncesinde aldı. Çünkü dünyayı yok edebilecek büyük güce ve yeteneğe sahip diyordu demiyor mu?

Neyi işime göre çevirmişim. Hatta adam orda burdaki ünvan illa ki güce atıf da bulunmuyor bunu aklınızda bulundurun diye de uyarıyor mu?

Arkadaş Vivre Card'ta ne diyor sen söyle yahu. WB unvanı cok öncesinde aldı. Çünkü dünyayı yok edebilecek büyük güce ve yeteneğe sahip diyordu demiyor mu?

Neyi işime göre çevirmişim. Hatta adam orda burdaki ünvan illa ki güce atıf da bulunmuyor bunu aklınızda bulundurun diye de uyarıyor mu?
E arkadaşım aynı meyve BB'de yok mu ? BB niye yok edemiyor ? BB niye alamıyor ? BB'nin bir den fazla çok güzel meyvesi yok mu ?

Bu kadar net bir şey ortadayken ve üstelik meyve de öyle standart birinde değil BB gibi birindeyken üstelik Gura Gura artı Yami varken bile o ünvana ve güce kavuşamıyorsa maharetin kimde olduğunu sana anlatmamı mı bekliyorsun cidden ? Dur o zaman şansımı deniyeyim.

Hasan olay WB ile alakalı yani, WB ile alakalı Hasan. Meyve ile alakalı olsaydı şimdi de meyvenin sahibi var Hasan, hem de meyvenin sahibi boş bir adam da değil :artiz:

E arkadaşım aynı meyve BB'de yok mu ? BB niye yok edemiyor ? BB niye alamıyor ? BB'nin bir den fazla çok güzel meyvesi yok mu ?

Bu kadar net bir şey ortadayken ve üstelik meyve de öyle standart birinde değil BB gibi birindeyken üstelik Gura Gura artı Yami varken bile o ünvana ve güce kavuşamıyorsa maharetin kimde olduğunu sana anlatmamı mı bekliyorsun cidden ? Dur o zaman şansımı deniyeyim.

Hasan olay WB ile alakalı yani, WB ile alakalı Hasan. Meyve ile alakalı olsaydı şimdi de meyvenin sahibi var Hasan, hem de meyvenin sahibi boş bir adam da değil :artiz:
Şu an Teach'te dünyayı yok edecek güce sahip.:D

Ayrıca yirmi kere söylüyorum. Vivre Card'taki adam bile doğrudan güç seviyesine atifs bulunmuyor diye aklınızda bulundurun demiş. Ya Vivre Card haklı ya Manga'da şu an Teach'te unvan var ama söylenmiyor. Ya da Vivre Card'larda sıkıntı var.

İşine geleni seç.:D

Şu an Teach'te dünyayı yok edecek güce sahip.:D

Ayrıca yirmi kere söylüyorum. Vivre Card'taki adam bile doğrudan güç seviyesine atifs bulunmuyor diye aklınızda bulundurun demiş. Ya Vivre Card haklı ya Manga'da şu an Teach'te unvan var ama söylenmiyor. Ya da Vivre Card'larda sıkıntı var.

İşine geleni seç.:D
Sahip olduğunu söylediler mi yoksa bu da senin bencelerinden biri mi ?

Vivre Kart doğru senin görmek istemediğin şekilde hemde :gamyon:

Niye dilin varmıyor la çevirmeye. Allah aşkına tam metni sen çevir yaz buraya.:D
Ben sana bunları yazıyorum ki sen okumuyorsun heralde daha bir saat önce yazdım.

Adamlar tartışma yaratacak bilgiler veriyorlar haliyle orada tartışma yaratacak şekilde işi dallandırmaları çok normal ama bu gelen bilgi yani önce ve sonra en güçlü insan olması tamamen WB'nin faydasına bir şey. Zaten bu adamların elindeki bilgiler de kısıtlı.

Bak bir kaç saat önceki tartışmada da aynı şeyi yazdım sana, senin gibi işime gelmeyen yerlerde soruları cevaplamamazlık yapmıyorum xD

İşin özeti tartışmaya açık bir metin koymuşlar mı ortaya koymuşlar ama WB'nin tamamen faydasına bir bilgi çünkü önce ve sonra da en güçlü olarak geçiyor, bu mangada açıklandığında çok daha net olacak o zaman tekrar görüşeceğiz :bilmem:

Senle tartışırken yazdıklarımı okumuyorsun galiba, ha bu arada hangi kafayla CC vs Luffy ile Sanji, Zoro'nun pusuda bayılmalarını eşit görüyorsun bir anlat bakayım :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık