Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elimizde Luffy'e , hayallerini gerçekleştirecek olmanı göremeyecek olmam tek pişmanlığın diyen Ace var ama böyle bir Kuina yok. Zoro harbiden Kuina olsa olamazdi. Çünkü Zoro'nun en iyi olma azmi ve hırsı Kuina ve onun ölümünden geliyor.
Yalnız yaşasa ve sağlam olsa beyazsakalı kk yapacağım diyordu iradesi netti.Burada bir paradoks ortaya çıkıyor.O yüzden Luffy üzülmesin diye öyle söylüyor işte zaten benim işim bitik yaşasam da bittim artık sen kk olacaksın diye düşünmüş de olabilir. :). Kuina sadece o yüzden değil beceri olarak öndeydi baya.Kaba kuvvet sorununu birisi çözse çakıyla durdurma gibi tekniklerini durdurabilirdi gayet.Tashigi olmazdı onun Mihawk versiyonu olurdu gibi.

Yalnız yaşasa ve sağlam olsa beyazsakalı kk yapacağım diyordu iradesi netti.Burada bir paradoks ortaya çıkıyor.O yüzden Luffy üzülmesin diye öyle söylüyor işte zaten benim işim bitik yaşasam da bittim artık sen kk olacaksın diye düşünmüş de olabilir. :). Kuina sadece o yüzden değil beceri olarak öndeydi baya.Kaba kuvvet sorununu birisi çözse çakıyla durdurma gibi tekniklerini durdurabilirdi gayet.Tashigi olmazdı onun Mihawk versiyonu olurdu gibi.
Biraz biraz eğlensin, çocuğa gaz verdiğini bile anlamamış :ehe::ehe:

Ace sen nasıl bir kralsın ya :sapkali:

Ace Luffy'e zirveye gel felan diyordu. Bildiğin bekliyordu bence.:D O WB'yi KK yapma muhabbetini bir şeylerin üstünü kapatmak için söylüyordu. Yoksa öyle bir amacı yoktu bence.

Hem sen kimsin WB'yi KK yapacan.:D 1.5 yıldır baba diye taptığı adama kardeşi kadar değer vermemiş. Bu Ace harbi adam degil.

Ace yaşasa Wb kk olurdu yonkoları tek tek harcarlardı gücünün zirvesinde.Luffy de seri sonu gece nöbetine giden Jon snow gibi grand line nöbetine giderdi el mahkum.:ehe::ehe:
Töbe bismillah o nasıl spoiler öyle adamın hayatını bitirir :oleyo2:

Ace Luffy'e zirveye gel felan diyordu. Bildiğin bekliyordu bence.:D O WB'yi KK yapma muhabbetini bir şeylerin üstünü kapatmak için söylüyordu. Yoksa öyle bir amacı yoktu bence.

Hem sen kimsin WB'yi KK yapacan.:D
Sen herkesin KK'liği Luffy gibi mi olacak sanıyorsun ? WB zaten KK, bir bardak su alıp yudumlaması kadar kolay bişey onun için.

Bknz= Dof

Yani sence bence demiyorum gene mangadan konuşuyorum ;)

Sen herkesin KK'liği Luffy gibi mi olacak sanıyorsun ? WB zaten KK, bir bardak su alıp yudumlaması kadar kolay bişey onun için.

Bknz= Dof

Doğru diyon Gura Gura ile basit bu işler.:D Ha bir de Roger'ın ölmesi lazım tabi.:D

Elin adamı gelir sana Roger öldü çağ artık senin der. Sen de sevinsen mi kızsan mı bilemezsin.:D

Doğru diyon Gura Gura ile basit bu işler.:D Ha bir de Roger'ın ölmesi lazım tabi.:D

Elin adamı gelir sana Roger oldu çağ artık senin der. Sen de sevinsen mi kızsan mı bilemezsin.:D
Sabahtandır soruyorum sana Gura gura ise neden BB olmuyor ?

Ama cevap yok, bir ama belki yapsan yada bence falan... Hani mangadan bir şey demeni bile beklemiyorum bencelerine bile kabulüm :byee:

Bknz= Dof

Senaristler orjinal senaryoyu değiştirmiş hacı böyle olacaktı op sonu. :). @Alpamis Yok baya bağlanmıştı ve kafaya takmıştı onu korsan kral yapacaktı.Wb öldükten sonra da yonkoları aşan güce ulaştıysa yeni kk Ace olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık