Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)

BM ile vs atar, Teach gelir 2 yonkoyu da öldürür falan o senaryoyu kabul ederdim ben şahsen. Ama dediğin gibi %1 canlı WB, Teach gibi adama teke götürüyor neredeyse. Luffy'nin Kaidoyu alamaması lazım. Hani tüm novalar + tayfalari vs Kaido bile Kaido gömüp geçmesi lazım.

N*rutoyu aratır ben sana diyeyim olursa bazı denilenler :). Hele yeni hakisi ile BM'yi indirir Luffy falan görünce onlar olsa. :(
teachin gelip surekli belese konmasi artik cok can sıkıcı olur ya benim en olmasini istemedigim senaryo bu.

Reis'in birine söz verdim Luffy'den elimi eteğimi çekiyorum arc sonuna kadar, Hem bizim iddia daha çok Zoro ve Sanji üzerine değil miydi ? Hafıza kaybı mı yaşıyon nedir :artiz:
Şimdi coşup sonradan patlamayayım dedin belki ne bileyim. Şu iddiayı da nereye koysak acep :(
3 ay Zoro fanı olurum sen de 3 ay Zoro haterı olursun :) Wanodan sonraki arca girene kadar mühlet.

Osu! Sensei! :mincika:

Yanına birini verek...:bilmem:
Bizim kuş marul salatası sever diyorsun.
Bence alamaz. Zoro için nihai seviye bu zaten. Sağ kolu yendikten sonra geriye seviye kalmıyor zaten. Bunu yapan adam biraz power up alsın Aokiji de gider, Mihawk da gider başka bir karakter de gider.

Mesele Zoro'yu gömmek değil aslında. Severim çünkü reyizi. Ben Luffy-Sanji fanıyım, istemez miyim Luffy Kaido'yu, Sanji' Queen'i, Zoro da King'i alsın? Ama o seviyelere var daha.

Zoro diye konuya girmemin suçlusu @Cavitq11 bu arada. xD

Oradan dürttülerse bak her mangada maskot var sen niye sevimli çizmiyorsun diye normal.

Gerçi kral her halinde kral değil mi @Mike ? Sızma işine de dayanak oldu bu bir süre sonra sevimliyi oynamaya başlamış tayfayı çökertmek için. :D
Adam meyveyle yüzünü değiştirebiliyor ya meyve hakimiyetine bak! Uyanış filan çocuk oyuncağı onun için! :eek:
Nefret etme durumu yok. Tam aksine seveni baya bir fazla.:good:

@Mike Kral seneler önce Kamazo göndermesini yapmış. Biz çözememişiz. :(

Bandajın olduğu her yerde Ban D. Age imzası vardır. :a:

Bi anket konusu da sen aç madem en yakışıklı kim diye.
Mangaka demiş işte Cavendish diye.
Kızlar bovling labutu gibi bayılıyor görünce. :ehe:

Zamanında fanlar çoktan seçmiş gibi. Nasıl bir oylanma gözlenmiş bilemesem de ana karakterler Luffy ve Zoro'yu geçmiş olduğu için bir kez daha mutlu oldum. :utaniyorum:

Tabi erkeklerde rakipler arasında Cavendish yok. :oleyo:

Cavendish haksız rekabet olmasın diye yok. :flaugh:

Law bizim çocuklardan daha yakışıklı zaten ya ona lafımız yok. İnanmazsan bu @Jiso 'ya sor. :D
Zoro bence daha yakışıklı. Saçlarının yeşil olduğunu unutup daha insani bir renkmiş gibi düşün bak.

Bence alamaz. Zoro için nihai seviye bu zaten. Sağ kolu yendikten sonra geriye seviye kalmıyor zaten. Bunu yapan adam biraz power up alsın Aokiji de gider, Mihawk da gider başka bir karakter de gider.
Aradaki güç farkını görmesi açısından iyi olur ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık