Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami japon filan değil bence tuttuğu haritadan yola çıktım haritada loch ness canavarı var gölden kafasını çıkarmış duruyor göle yakın bir kalede var bu loch ness iskoçya efsanesi ya iskoçlarda turuncu saçlı dedim nami iskoçya -yı anımsatan bir adadan mı acaba bir bağlantısı çıkar mı yanındaki papağan taç taktığı için nami kraliçe ya da prenses olabilir diye düşünüyorum bakalım ne çıkacak parayı çok sevmesi küçükken kaba oluşu belkide zengin kraliyet ortamında büyümesinden kaynaklanmıştır vay be bence böyle çıkacak
Oykot Tokyo'nun tersten yazılışı ama.

Marinefordda Akainu karşısında durabilen sayılı kişilerden biri.Diğerleri Wb , marco ve vista.Başkada yok hatıladığım.Crocodile da saldırmıştı galiba , tam hatırlayamadım.
Marco ve Vista Akainu karşısında duramadı etrafinı sardıkları halde hasar veremediler. Croco'nun hasarı logia'ya islemedi haki yüzünden. Jinbei'nin akainu'nun hasarını savuşturması veya durdurması takdire şayan.

Marco ve Vista Akainu karşısında duramadı etrafinı sardıkları halde hasar veremediler. Croco'nun hasarı logia'ya islemedi haki yüzünden. Jinbei'nin akainu'nun hasarını savuşturması veya durdurması takdire şayan.
Akainu lavla sarılı olduğu için hasar almışsa bile biz göremeyebiliriz.Belki (bence en azından) marco ve vista akainuya zarar verdi ama lav yüzünden akan kan direk buhar oldu ve yarasıda dağlandı ?

Akainu lavla sarılı olduğu için hasar almışsa bile biz göremeyebiliriz.Belki (bence en azından) marco ve vista akainuya zarar verdi ama lav yüzünden akan kan direk buhar oldu ve yarasıda dağlandı ?
Akainu gozlem haki yardımıyla orayı onceden oyle yapmis diyenler var. Veya Aka'nın "hakiylemi saldırdınız" söyleminden yola çıkarak Wb tayfasının hakide yetersiz olduğunu ve Aka'ya zarar vermedigi anlaşılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık