Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
937. bölümdeki sahne ile Kin'emon'un Toki ve Hyori'yi anlattığı sahne arasında benzerlik var sanki. Biraz saçma gelecek ama kamarusakinin Kozuki-Tokı (Odenin karısı) 0-Toko'nun da Hyori olduğunu düşünüyorum.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/91/920/page/9

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/93/937/page/10

Bunu düşünme sebebim Toki'nin karaltısı ile Komursaki, Zoro'ya doğru koşarken kucağında o-Toko ile bire bir benzerlik var sanki. Siz ne düşünüyorsunuz. Direkt Konu açacaktım ama çok hayalperest kaçar diye bir danışmak istedim.

Bu bölümü okurken aklıma geldi fikirlerinizi alayım. Sizce olma ihtimali varmıdır. Gerçi Kin'emon ilk anlattığında bu teori ortaya atılmışta ben o zamanlar forumda yoktum.
Komurasaki, Oden’in karısı değil ama O-Tokp bence de Hyori çıkabilir. Çünkü Komurasaki çocuğu çok fazla sahiplenip koruyor gibi.

Kaidoya neden bilge kral deniyordu? Bilge olması çok yaşlı olmasından ileri gelebilir mi? Genç gösteriyor gerçi ama, oni meyvesi yemiş bir ejderha çıkabilir.

Tamam öyle de niye öyle. Dayanak ne? Bilgelik genelde çok bilgili veya yaşla ilgili bir durum.
Ejderhalar ile bilgi verilmişti. Orada az çok açıklanıyor.

Ejderha (竜) ve Ejderha (龍)

Önceden söylendiği gibi Ryuma bir ejderhayı öldürerek bir efsane haline geldi, ancak şu an Wano ülkesi bir ejderha olan ''Bilge Kral'' Kaido tarafından korunuyor. Sadece kanjinin değişimiyle değil
toplumun da değişimiyle 23 senede insanların ejderhaya bakış açıları düşmandan çok koruyucuya doğru evrildi.

Kılıç sevdalıları bile isteye mi kılıç kullanıcılarını forum üyelerinin sevgisinden uzaklaştırıyorlar?
Adam sempati besleyecekse bile yazılanlardan dolayı antipatik bir tavır ortaya koyuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık