Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce gelen bir aydınlanma ile ODA'nın dediği "one piece'in sonu değişmedi" argümanı çok zararlı bir durum gibi geldi.

Kan gövdeyi götürürken Sanji'ye ben pasta yaptırtmadım. Ortada yoruma açık bir şey yok, timsah kardeş.
Mingo arc'ını unutma dostum. Kan gövdeyi götürürken, mingo'nun kafesini kılıçla durdurmaya çalışıyordu Zoro.
Oda nerede ne yaptırırsa, onu yapıyorlar. Rahat ol. Sanji de değerli bir üye, Zoro da.
Sanji daha üstün demek hayalperestlik olurdu belki, Zoro bir tık daha üstte gibi. Ama bir tık. Gerek ödüllerle, gerek dövüştükleri kişilerle, Oda bunu bize çok kez söyledi. Ama aralarında asla bir uçurum yok. Sizin Zoro karşısında Sanji eziklemeniz, sadece size ait. Zoro'nun kendisi Sanji'ye saygı duyuyor ve gücünü kabullenmiş. Aynı şekilde Sanji de Zoro'ya saygı duyuyor ve gücünü kabullenemiş. Ha tabi isteyen istediğine inanır, senaryoyu Oda belirliyor neyse ki.

Son düzenleme:
@NALAKA bak şimdi aklıma geldi, herkes bir Robin'i ele geçirme derdinde, kitabe falan okuyup her şeyi öğrenmek istiyorlar ama Rosa'da Dofy en ufak ilgi bile göstermedi. Adam her şeyi biliyor. Tüm planı yapmış.

H.Haki iradesi milyonda bir kişide gözüküyor ama nedense bunların hepsi de korsan. Denizcilerde h.haki sadece garpda çıkacak gibi o da D. olmasına bağlanır büyük ihtimal. Hiç bir denizcinin iradesinin kuvvetli olduğuna düşünmediğimden h.haki bu adamlar da yoktur. Bizim ülkenin memurları gibi adamlar. Devlet bana bakıyor zaten diye potansiyeli olsa bile hiç bir şey yapmazlar. Aynı olay denizcilerde de böyledir kimse sorumluluk almak istemediği için kralı hakisine sahip olsa bile açığa çıkaramaz. Tek istisna akainu gibi duruyor adamın kırmızı çizgileri var onları kesin yapacak. Yaparken de sonuna kadar zorlar. Ama diğer amirallere bakıyorsun biri gevşek diğeri kolayca taraf değiştiren biri. Bu adamlarda k.haki çıkması anlamsız benim açımdan. Belli bir idealleri yok, h.haki çıkan adamların hep belli bir hedefleri vardı. Bir tek istisna olarak don chinjao var heralde :D keşke o adamda da çıkmasaydı.

H.Haki iradesi milyonda bir kişide gözüküyor ama nedense bunların hepsi de korsan. Denizcilerde h.haki sadece garpda çıkacak gibi o da D. olmasına bağlanır büyük ihtimal. Hiç bir denizcinin iradesinin kuvvetli olduğuna düşünmediğimden h.haki bu adamlar da yoktur. Bizim ülkenin memurları gibi adamlar. Devlet bana bakıyor zaten diye potansiyeli olsa bile hiç bir şey yapmazlar. Aynı olay denizcilerde de böyledir kimse sorumluluk almak istemediği için kralı hakisine sahip olsa bile açığa çıkaramaz. Tek istisna akainu gibi duruyor adamın kırmızı çizgileri var onları kesin yapacak. Yaparken de sonuna kadar zorlar. Ama diğer amirallere bakıyorsun biri gevşek diğeri kolayca taraf değiştiren biri. Bu adamlarda k.haki çıkması anlamsız benim açımdan. Belli bir idealleri yok, h.haki çıkan adamların hep belli bir hedefleri vardı. Bir tek istisna olarak don chinjao var heralde :D keşke o adamda da çıkmasaydı.
Genel olarak haklısın. Coby de kral haki kervanına katılır ilerde.

@NALAKA bak şimdi aklıma geldi, herkes bir Robin'i ele geçirme derdinde, kitabe falan okuyup her şeyi öğrenmek istiyorlar ama Rosa'da Dofy en ufak ilgi bile göstermedi. Adam her şeyi biliyor. Tüm planı yapmış.
Kaido'nun olduğu bir evrende kk olamayacağını bildiğinden ilgi göstermemiştir. :D İşimi yapayım, şuna meyvelerini göndereyim yeter demiştir. :oleyo2:

Genel olarak haklısın. Coby de kral haki kervanına katılır ilerde.
Onun da amirallik hedefi var ama şimdiki amirallere bakıyorsun hepsi yaşlı demek ki bu adamların gençken çok da umurunda değilmiş amirallik diye düşünüyorum. Seri sonunda coby amiral olacak çok da genç, yani hırs yapıp bir hedefi olanlar içlerindeki kralın hakisini uyandırabiliyorlar (eğer milyonda bir ihtimalden biri isen)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık