Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cümlende bi şurası doğru.
Bana son yazdığım OP i Arayan Luffy dışında bir kişi yaz. One Piece den bahsedip peşinden gidecem diyen Kid bahsetti o da aramak sarılırsa onu da dürten Luffy oldu.

İşte sen öyle baktığın için öyle :) Benim için Op'u kimin aradığı, kimin bulduğu önemli değil. Dolayısıyla Luffy de umurumda değil. Zaten ben sana Op benim için Luffy değil Zoro'dur diyorsam senin Op=Luffy anlayışın benim gözümde toz olmuştur :) Sen daha neyi dayatmanın peşindesin onu anlamadım ? :hoo:
Ben 900 bölüm eğlenerek izlerim sizler Zoro ne zaman çıkacak filan kişi ne zaman çıkacak diye aylarca beklersiniz sonuçta Luffy Zoro ve diğer karakterleri de beğenerek izliyorum siz gözümde toz değil toz pembe yaparsınız. :respect:
İkimizden birine köpürecek. Son gülüşler malum çarmıh var işin ucunda. :oleyo2::oleyo2:
Yok iyi bir arkadaş Kid :at:

Bana son yazdığım OP i Arayan Luffy dışında bir kişi yaz. One Piece den bahsedip peşinden gidecem diyen Kid bahsetti o da aramak sarılırsa onu da dürten Luffy oldu.

Ben 900 bölüm eğlenerek izlerim sizler Zoro ne zaman çıkacak filan kişi ne zaman çıkacak diye aylarca beklersiniz sonuçta Luffy Zoro ve diğer karakterleri de beğenerek izliyorum siz gözümde toz değil toz pembe yaparsınız. :respect:

Yok iyi bir arkadaş Kid :at:
Büyük hazine gram umrumda değil biliyon mu isterse arap şükrü arasın yani.

Burgess de sağ kol.
Jack belki en güçlüsü olabilir ama çıkmazsa şaşırmayın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık