Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kuroro tarafından 17 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,544
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Chinjao'nun ideali olmaz olur mu. Adamın hedefi kafasıyla kırılmayan buzu kırıp içindeki altınları almak. Bu da bir hedeftir bence. :D

2. valanis Üye

valanis (Üye)
    Mesaj Sayısı 836
    Üyelik Tarihi18 Oca 2017
    Onu da düşündüm de o iş olmaz gibi. 2 ihtimal var h.haki olabilmesi için. Hazine öncesi ve sonrası.

1-) Hazineye sahip olmadan önce o hazineyi elde etme amacı uğruna içindeki kralı uyandırdı.
    2-) Ya da garptan temiz bir sopa yedikten sonra hazinesine tekrar kavuşmak için içindeki kralı uyandırmış olabilir hırsından.

Ama ilk ihtimal çok zayıf, her korsan zengin olmak ister hazine bir hedef olsa bile içindeki gücü uyandırmak için yeterli bir sebep değil gibi.
    İkinci ihtimal de zor, bin bir uğraşla topladığı hazinesini kendi elleriyle buzulların içine gömüyor sonra adamın biri kafasını yamulttuğu için hazinelerine ulaşamıyor. Bu adamın irade zayıflamıştır garpla dövüşünden sonra o yüzden h.hakiyi uyandırması zor gibi.

Ben de ne boş yaptım ha yaşlı bir bunak için :D

3. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,544
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    O hazineyi sadece kendisi için değil, ülkesini ve ordusunu güçlendirmek için istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hatta kendinden sonraki oğulları, torunları rahat etsin diye bir şey geçiyordu mangada. Sırf o duyguları yüzünden içindeki kral uyanmış olabilir. O yüzden 1. İhtimal mantıklı geldi. :D

Yaşlı bir bunak ama sağlam adamdı. En çok da kafasının şekilden şekile girmesine üzüldüm. Yazık en sonunda komple yamuldu. :D

4. valanis Üye

valanis (Üye)
    Mesaj Sayısı 836
    Üyelik Tarihi18 Oca 2017
    İlerisini düşünme olayı daha mantıklı galiba. Dediğin sahne bu heralde :D la bide kendi oğlu bu hale getiriyordu kafasını o da ayrı bir ironi :D

5. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,544
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Ahaha aynen. Oğlu değil torunuydu ama tam komedi ya. :D

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,918
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Kafese haki harcıyor diyorum sayılır mı :S

7. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,230
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    +9 telcilik itemi o. Güzel başlangıç, ama yetmez.

8. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,918
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Teknik için en mantıklı düşünebildiğim şey oydu la bug demek yerine :/

Onun dışında KKG'ye kibirinden gavat gibi kafa atmasa ne olurdu falan da diyorum arada... Kalbim tel tel olmaya başladı :rolleyes:

9. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,408
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Olmaz en az yarısı falan demen gerek. Sonra Dressrosa tam yaşamalık ülkeydi herkes mutlu felan demen gerek.

10. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,230
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Kafa da atmadı aslında. Kendi cılız saldırısıyla kkg'yi ezeceğini sandı sadece. Sonuç mu? Hem saldırısı kırıldı hem spider web savunması patladı hem de yerin dibine gömülüp bayıldı xd

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık