Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda D.Darkness tarafından 10 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

 1. Mesaj Sayısı 8,296
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Kaido Wano'da indi ve Jinbe esir alındı, olayların Balıkadam adasına kadar gitmesine vesile oldu diyelim. Luffy Bm'yle kapışırken diğerleri ne yapacak bakacak mı ? O kurgu oturmuyor kafamda. Acaba yine mi ayrılacak tayfa ?
   
 2. Saitama Üye

  Saitama (Üye)
  Mesaj Sayısı 786
  Üyelik Tarihi3 Nis 2014
  Olayların o kadar tekdüze işlemesi mantıklı değil bence. Kesin ortalık ''önce Kaido'yu indir, sonra git Bm'yi'' çizgisinden çok daha kaotik bir hal alacaktır.
   
 3. Jacques (mK)
  Mesaj Sayısı 2,965
  Üyelik Tarihi27 Ara 2009
 4. Mesaj Sayısı 698
  Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
 5. RedTeroR Our Is The Fury

  RedTeroR (Our Is The Fury)
  Mesaj Sayısı 9,002
  Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
  Reis yetenekli çıktı zoru başardı :a:
   
 6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 7,189
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Moria'nın Kaido'yu görüp de Oz'u onu yenmek için yaratması tarzından yola çıkarsak Pica da bu yıkımcılardan birini görüp ona özenmiş olabilir. Zaten gözden düşmüştü eğer böyle bir şey olursa iyice çöpleşir gözümde.

  [​IMG]
   
 7. Shinpachi (Üye)
  Mesaj Sayısı 361
  Üyelik Tarihi28 Şub 2017
  Bu ilk bakışta mantıklı geliyor ama marineford işi bozuyor. Mihawk kendisinden güçlü birini arasa wb'nin peşine düşerdi. Güçlü birilerini aramıyor bence, kılıç konusunda kendisinden yetenekli bir rakip ariyor. Shanks ile kılıç konusunda denklermiş, kolunu kaybedince kiliç ustaliğinda ggeçmiş shanksı benim anladığım. Zaten zoronun gücünden değil, potansiyelinden değil, ruhundan etkileniyor.
  Haki olayinda da bence de mihawkın haki kullanamadığını düşünmek saçmalik. Çer çöpün kullandığı hakiyi dünyanın en iyi kılıç ustası kullanamıyosa bu saçmaliktan başka bişey değildir. Hatta bir iki bolum once isimli koliçlari gosterirken mihavkin kilici o çizimde beyazdı. O kılıç hakiden dolayı kara kılıç olabilir. Hep haki basılı geziyo deseler şaşırmam.
   
 8. Mesaj Sayısı 8,296
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Marineford birşeyi bozmuyor. Adamın karakterine göre yorumlamak gerekiyor Mf'yi.

  Mihawk kendisinden güçlü birini değil Shanks'tan güçlü birini arıyor ve bunun kılıç ustası olması lazım. Beyazsakal gibi ağırlıklı meyve kullanan biri değil.

  Olay yetenek değil, güç. Zoro daha yetenekli olmalıyım demiyor daha güçlü olmalıyım diyor çünkü. Ek olarak seride kimse tek yönlü olarak gelişmez. Yetenek gelişsin haki kalsın, haki gelişsin fiziksel güçten çalayım.... Böyle bir dünya yok :)
   
 9. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,533
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  O kapak 631. Bölümde BAAdayken çizilmiş. Mantıken bu iki kişinin aynı olması mümkün değil. Momoların Wanodan Punk Hazarda geliş süresinde bu adamın tam tersi istikamete NWnin sonuna doğru gitmesi gerekiyor. Luffyler 6 ayda ilk yarıyı aştılar, ikinci yarıya giriş henüz 2 ay olmamıştır, Wanonun NWnin sonuna uzaklığı bu kadar kısa olamaz bana kalırsa.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 2, Ziyaretçi: 0)

 1. Sir_Croco23
Yukarı Çık