Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King Queen fark etmez reise, alayını rosto yapar. O kötü günler geride kaldı.

@Historia dimi reiz?
Güçlendi ama Oda bu bölümde sinyalini verdi. Yine karaktere abartılı sapıklıklar yaptıracak. Hele Komurasaki için ağlayıp Pedro için ağlamaması çok iticiydi. Oda bazen abartıyor böyle durumları.

Queen deme nedenim ise Sanji ve Okama geçmişi, Bon-chan'dan beri var. Üstüne Queen'nin mekanik kolu. Sanji'ye benzer kostüm falan çıkar belki.

Ee Queen'i Luffy alır da Zoro'da King ile eşleşirse Sanji??? Sanji'yi daha düşük bir rakiple denkleştirir mi ki Oda. Hele ki suiti de var artık. :flaugh:
Luffy nasıl alacak ya kelepçeli meyvesiz hali ile :D Cidden bunu bekleyen varsa lastik koklamaktan vazgeçsin diyelim. Ayrıca savaşa daha 9 gün var. Kendini toparlayabilir Queen. Jack bile kaç gündür neler yaşadı, bir şey bile olmadı.

Güçlendi ama Oda bu bölümde sinyalini verdi. Yine karaktere abartılı sapıklıklar yaptıracak. Hele Komurasaki için ağlayıp Pedro için ağlamaması çok iticiydi. Oda bazen abartıyor böyle durumları.

Queen deme nedenim ise Sanji ve Okama geçmişi, Bon-chan'dan beri var. Üstüne Queen'nin mekanik kolu. Sanji'ye benzer kostüm falan çıkar belki.
Olayları bazen yanlış yorumluyorsun Ege.

Pedro için derinlere dalıp düşünmesi, sonrasında gelip Carrot'un teselli etmesi daha vurucuydu. Orada bildiğin komedi sahnesi gibi bir şey çizildi. Komurasaki de yani.

Sanji’yi bundan sonra kimse durduramaz.
Baksana hayvan gibi antik zoanı çizik almadan yendi yavrum benim.
Kötü duruma düşse bile birilerini kurtarıyor.
Ama queen veya king için erken gibi geliyor bana bakalım göreceğiz zamanla.
Bu arada yendiği belli değil. Belki kaçmıştır yardım gelince. Ayrıca hiç erken değil Queen falan. 2 vs 1 olur veya başka şey alabilirler.

Olayları bazen yanlış yorumluyorsun Ege.

Pedro için derinlere dalıp düşünmesi, sonrasında gelip Carrot'un teselli etmesi daha vurucuydu. Orada bildiğin komedi sahnesi gibi bir şey çizildi. Komurasaki de yani.
Yanlış yorumlamıyorum. Oda'yı eleştiriyorum. Adamın komedi anlayışı berbat. O sahne komik bile değildi. Karakterlerde boşluklar oluşturuyor böyle yapınca.

Luffy nasıl alacak ya kelepçeli meyvesiz hali ile :D Cidden bunu bekleyen varsa lastik koklamaktan vazgeçsin diyelim. Ayrıca savaşa daha 9 gün var. Kendini toparlayabilir Queen. Jack bile kaç gündür neler yaşadı, bir şey bile olmadı.
:hhh: Ama şunun sonucuna vardım. Kaido'yu yenmek fiziksel güç-dayanıklılıkla alakalı olacak. Wano'ya girdi gireli ayrı bir kaslı çiziyor Oda ve hapiste fiziksel güçleniyor. Bunun mesajını veriyor olmalı. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık