Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mumun sönmesi kral haki ile alakalı. Yanması da öyle. Acein küçüklüğü gösterildiğinde ve kolları falan tuttuklarında istemsiz kral haki kullandı ateşler söndü ve adamlar bayıldı sonra kral haki kullanımı bittikten sonra ise ateşler geri yanıyor.
Doflamingo'nun ilk kullanımında geri yanmıyor ama o ateş.

Bence ona kullanıcı karar veriyor.
Belki de. Ama ikisi de zaten bunu bilinçsizce yaptığı için sanmıyorum.
Koca bölümde Roger'ın geçtiği tek sayfayı atmış arkadaş. Ha sen ben yine de bölüme bakarım dersen buyur. http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-551.html

Olmadı komple arcı tekrar oku, belki vardır bişiler emin olmak lazım.
Neden bu kadar sinirlendin ki :) Bölümü tam anlamıyla hatırlamıyorum. O yüzden tam bölümü okumam sağlıklı olur dedim.Okudum Mera Mera olmadığına ben de kanaat getirdim.
başka sahne var mı bilmiyorum

Yokmuş teşekkürler. Fillermış sahne.

Belki de. Ama ikisi de zaten bunu bilinçsizce yaptığı için sanmıyorum.

Neden bu kadar sinirlendin ki :) Bölümü tam anlamıyla hatırlamıyorum. Okudum Mera Mera olmadığına ben de kanaat getirdim.

Yokmuş teşekkürler. Fillermış sahne.
Bölümün tamamını okumak daha sağlıklı dedin ben dde bölümü attım bunda ne var anlamadım :S

Bölümün tamamını okumak daha sağlıklı dedin ben dde bölümü attım bunda ne var anlamadım :S
Olmadı arcı komple oku filan diyosun sonra ne var bunda diyorsun. Yani ne bileyim güzel iğneleyici bir cevap vermişsin beğendim yani en azından zekice. Ama hani forum olarak atılan mesajların hangi anlamda atıldığı mı bilinmiyor yoksa karşı taraf salak olarak mı düşünülüyor bilmiyorum. Bunu şahsi alma forumun genel hastalığı olarak saptadım. Ama sen şu anda bir örnek oldun benim bu düşünceme. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık