Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kuroro tarafından 12 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 532
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Dofun hakisi bence iyi değidi.İyi olsaydı Lawın kılıcını tuttuğunda eli kanamazdı.Dof meyve,hız ve dayanıklılıkta kendini geliştirmiş daha çok ama hakisini pek geliştirmemiş.

2. Mesaj Sayısı 4,496
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Kesinmiş gibi yazınca bi sorayım dedim ben mi bi şey kaçırdım diye.

Zoro'nun sevinmesinden zaten Luffy>Zoro sonucu çıkmaz.Zaten havalara uçacak kadar da sevinmedi.''Heh hiç çizik yok'' deyip geçti zaten.

O hakili yumruklara dayanmak sadece b.hakiyle de alakalı değil.Dayanabilmiş diyorsan dayanıklılıkla alakalıdır zaten.

3. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 532
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Evet Zoro'nun seçilmesinden Luffy>Zoro sonucu çıkmaz ama Zoro>=Luffy sonucu da çıkmaz.

4. twei Fa Fa Fa!

twei (Fa Fa Fa!)
    Mesaj Sayısı 10,471
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Kata örneği yetersiz, Zoro keser onun hakisini :T

5. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 532
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Rüyasında keser.

6. Mesaj Sayısı 4,496
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bunu iddaa etmedim zaten.

7. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
    Mesaj Sayısı 6,777
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Sevinmiş olması böyle bir düşüncenin aklından geçtiğine yönelik bir izlenim oluşturdu.

Luffy'nin dayanıklılığı kendisine hakili darbe geldiğinde pek de bir anlamı kalmıyor. İki yıl öncesinde Sentomaru Luffy'ye vurduğunda falan sıkıntı yaşamıştı. Kata hakiyle vurup Luffy'ya dayanabiliyorsa hakisinin sağlam olduğu aşikar.

Luffy> Zoro değil mesele. Şimdi Pica ile Dof'un ve Kata'nın b.hakileri karşılaştırılamaz bile. O yüzden Pica'dan çizik almadı için sevinen Zoro ile Doff'a karşılık veren ve Kata'ya dayanan Luffy'yi aynı seviyede görmüyorum.

8. Mesaj Sayısı 4,496
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Kata'nın hakili yumruğundan Luffy'nin hakisinin iyi olduğu sonucunu nasıl çıkarıyorsun ? Kata Luffy'i döverken Luffy her saldırı da haki savunması yapmadı.

Pica olayında da dediğim gibi öyle abartı bir sevinç yok.2y sonra b.hakisini adam akıllı kullanabildiği ilk anlardandı o.Yani kendini denedi sonucu iyi gördü ve hafif bir sevinç yaşadı o kadar.

9. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
    Mesaj Sayısı 6,777
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Elde ne varsa o. Neyse:/

10. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 532
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    O zaman sorun yok.Zoro fanlarına belli olmuyor da.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık