Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofun hakisi bence iyi değidi.İyi olsaydı Lawın kılıcını tuttuğunda eli kanamazdı.Dof meyve,hız ve dayanıklılıkta kendini geliştirmiş daha çok ama hakisini pek geliştirmemiş.

Benim çıkarımım öyle.

Bir tarafta Pica ile savaşan bir Zoro ve Pica ile savaşının sonunda kılıcının çizik almamasına sevinen birisi.

Diğer tarafta önce Doff ile savaşan ve herhangi bir sahnede b.haki konusunda Doff'un altında kalmayan birisi. Sonrasında Kata ile savaşan ve b.haki konusunda altta kalsada Kata'nın hakili yumruklarına dayanabilmiş birisi.
Kesinmiş gibi yazınca bi sorayım dedim ben mi bi şey kaçırdım diye.

Zoro'nun sevinmesinden zaten Luffy>Zoro sonucu çıkmaz.Zaten havalara uçacak kadar da sevinmedi.''Heh hiç çizik yok'' deyip geçti zaten.

O hakili yumruklara dayanmak sadece b.hakiyle de alakalı değil.Dayanabilmiş diyorsan dayanıklılıkla alakalıdır zaten.

Zoro'nun sevinmesinden zaten Luffy>Zoro sonucu çıkmaz.Zaten havalara uçacak kadar da sevinmedi.''Heh hiç çizik yok'' deyip geçti zaten.

O hakili yumruklara dayanmak sadece b.hakiyle de alakalı değil.Dayanabilmiş diyorsan dayanıklılıkla alakalıdır zaten.
Evet Zoro'nun seçilmesinden Luffy>Zoro sonucu çıkmaz ama Zoro>=Luffy sonucu da çıkmaz.

Benim çıkarımım öyle.

Bir tarafta Pica ile savaşan bir Zoro ve Pica ile savaşının sonunda kılıcının çizik almamasına sevinen birisi.

Diğer tarafta önce Doff ile savaşan ve herhangi bir sahnede b.haki konusunda Doff'un altında kalmayan birisi. Sonrasında Kata ile savaşan ve b.haki konusunda altta kalsada Kata'nın hakili yumruklarına dayanabilmiş birisi.
Kata örneği yetersiz, Zoro keser onun hakisini :T

Sevinmiş olması böyle bir düşüncenin aklından geçtiğine yönelik bir izlenim oluşturdu.

Luffy'nin dayanıklılığı kendisine hakili darbe geldiğinde pek de bir anlamı kalmıyor. İki yıl öncesinde Sentomaru Luffy'ye vurduğunda falan sıkıntı yaşamıştı. Kata hakiyle vurup Luffy'ya dayanabiliyorsa hakisinin sağlam olduğu aşikar.

Luffy> Zoro değil mesele. Şimdi Pica ile Dof'un ve Kata'nın b.hakileri karşılaştırılamaz bile. O yüzden Pica'dan çizik almadı için sevinen Zoro ile Doff'a karşılık veren ve Kata'ya dayanan Luffy'yi aynı seviyede görmüyorum.

Kata hakiyle vurup Luffy'ya dayanabiliyorsa hakisinin sağlam olduğu aşikar.
Kata'nın hakili yumruğundan Luffy'nin hakisinin iyi olduğu sonucunu nasıl çıkarıyorsun ? Kata Luffy'i döverken Luffy her saldırı da haki savunması yapmadı.

Pica olayında da dediğim gibi öyle abartı bir sevinç yok.2y sonra b.hakisini adam akıllı kullanabildiği ilk anlardandı o.Yani kendini denedi sonucu iyi gördü ve hafif bir sevinç yaşadı o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık