Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano kılıççıların tapınağı :D
Orası öyle de fakat okadar novanın,marcoların ve birçok yeni karakterin işleneceğini düşünürsek zoroya vakit ayırması zor gibi. Üstelik kaido da işlenmesi lazım. Bu arc da fazla karakter yoktu sadece BM nin çocukları vardı zaten çoğunun adı geçti sadece.

Orası öyle de fakat okadar novanın,marcoların ve birçok yeni karakterin işleneceğini düşünürsek zoroya vakit ayırması zor gibi. Üstelik kaido da işlenmesi lazım. Bu arc da fazla karakter yoktu sadece BM nin çocukları vardı zaten çoğunun adı geçti sadece.
Kaido'nun Wano'da tam olarak işlenmeme ihtimali oldukça yüksek. Bir de bu Kuina'nın babasıyla falan ilgili de bir şeyler vardı sanırım. Her türlü Zoro'nun hikayesiyle ilgili bir şeyler işlenir bence de.

Kaido'nun Wano'da tam olarak işlenmeme ihtimali oldukça yüksek. Bir de bu Kuina'nın babasıyla falan ilgili de bir şeyler vardı sanırım. Her türlü Zoro'nun hikayesiyle ilgili bir şeyler işlenir bence de.
O ihtimal var tabi zaten kaido inerse 1-2 arc sonra iner. Neyse bekleyip görelim.

Na...nasıl?
Amiralllik mamirallik anlamam da hükümet dikkat etsin hareketlerine.
Ben amiral gücünde savaş lordu yonkounuzum. Ayrıca korsan kere korsan kralınızım.
Dikkat et filonu denk al.
Buda Sengoku da yeminle goroseinizi indiririm. Devrim ihtilal dinlemem patlatırım Mariejoisi. Askeri politikayla ne oynuyorsun? Tutukla lordları bitsin gitsin.
Cp00'ın kendisiyim, ara beni bul. Yarın öbür gün Wano geldiğinde Zoroyu istediğin yerde bulamazsan canını yakarım.

Kidin kolunu kim aldı acaba?Mom'a ulaşamadılar diye geçmişti mangada.Ya cracker aldı yada smothie bana öyle geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık