Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya kusura bakmayın da esir alındı mı alındı. Zoro Hordy'den tabi ki çok ama çok daha güçlüdür; ama su altında nefesi bitmiş mi bitmiş. Bunun adı yenilmek değil mi işte? :( Şimdi ama Luffy... diyerek savunacaksınız muhtemelen ama Luffy zaten her arc başı bir kere yeniliyor birisine konu bu değil. :(

Orjinal çeviri de farklı bir şey mi söylüyor yoksa?

En azından Nami ve diğerleri kaçabildi.:D Biz kaçamadık ama onlar kaçabildi.:D Ölü numarası ahahahha.

Orjinalde farklıysa tabi bir şey demem. :hhh:
Adamini arkada birakmayi da Zoro'dan zou arcta ögrenmistir ne dersin hasan :D "Birakin o kivircik kasi o kendi basinin çaresine baksin big momida pesimize takmamaliyiz" sanirim bir korku sezdim

Zoro kötü duruma düşerse yine severim zoroyu (tabi biraz eleştiririm) sanjinin kötü duruma düştüğünde sevdiğim gibi. Zoro fanı olup da zoronun karızması çizildiğinde sevmemeye başlayan kişi zaten fan değildir. O kişi şekilcidir.

Luffy fanlarının Zoro'dan bekledikleri : Su altında nefes alacak,toprak altında nefes alacak,uzayda bile nefes alacak hatta güneş üzerinde bile yürüyecek. :/ Dr.Manhattan mı lan bu ? :hhh:

@RedTeroR
İkisi de demiş o sözü, fail olmuşsun be Red. :( Gel de Ace tartış şimdi. :S

Bol yeşillikli ye mideye oturur. :artiz:
Gençlerin nevri döndü :hhh: Önce Carot ayar vermişti sonra Hody yendi oldu en son buna geldik.

-------------------------------------------------
Orayı da izlememiş görmemişler anlaşılan xD

Zoro, Brook ve Usopp'u sudan çıkardıklarında, Zoro'yu zaten bağlamışlar bunlar ölmüşse bırakıp gidelim diyorlar. Bizim mal hareket ediyor durum bu xD

Ama tabi Lastik ekip anca hikaye yazsın ne oldu gençler hani Zoro yenilmişti Hody'e :hhh:

@RedTeroR
Ben herhangi bir şey demedim yalnız. Tek amacım verdiğin örnekten dolayı seni bozmaktı, işe de yaramış gördüğüm kadarıyla. :cool:

Neyse bana müsaade. İyi gırgır döndü sayenizde eyvallah. Gelmişken iplikçi Mw'ye de saracaktım ama bir dahakine artık. :rolleyes:

@RedTeroR
İkisi de demiş o sözü, fail olmuşsun be Red. :( Gel de Ace tartış şimdi. :S

Bol yeşillikli ye mideye oturur. :artiz:
Orası bende merak etme :D

Zoro su altında bayıldı ve esir alındı diye eleştirenler olmuş. Hani eleştirecek başka bir şey bulamadınız mı ? Ne bileyim saçları neden bu kadar yeşil deseniz daha mantıklı olurdu :) Bayağı bir sacmalamışsınız. Solungaç mı çıkarsın adam bi' tarafından ? o_O Böyle saçma eleştiri görmemiştim görmüş oldum. Teşekkürler :byee:

Zoro iyi çocuktur öyle demeyin :( Kafası kaç kere yere değerse değsin asla hayatından soğumamış bir adamdır!
Gerekirse hiç doğmamış olmayı bile diler :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık