Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami o ilk zamanlarına kıyasla itici duruyor şu anda.Hal ve hareketler dışında dövüşleri yüzünden özellikle.Erkeksi tavırlar göstermeden kırılgan genç kız olarak elindeki ne idüğü belirsiz sopayla millete tek atıp duruyor teknik olarak aslında hiçbirşey yapmadan.Sanji mesela ayağını döndürüyor da alev çıkarıyor naminin büyücüden farkı kalmadı.Hadi robin güçlü meyveye sahip namiyi fiziksel mücadelelere giren balta tarzı silahlar kullanan biri yapsa gerçekçi olurdu örneğin biraz da kas yapsa.Amazon savaşçıları gibi yapacaktı kısacası.Hızlı tekme tokat giren biri bir tane yapıştırsa tek yiyecek kıvamda ama nasıl bir şanssa bu hiç olmuyor sopayla nami tek atıyor bu da çok absürt ve itici duruyor.

Ne zamandır körsün? Haydi işine. Troll'e vurdun iyice. :/ Ben daha alıntılamam; bu kadar kör olunmaz.
O sırada Sanji o vücudun içinde zaten la. Naminin eliyle Namiye dokundu, vay hayvan! Fantastik bi olay üzerinden -ruh değişimi- işi gerçek hayatla bağdaştıracak laflar atmanın da bi lüzumu yok, demagojiden başka bi şey değil bu hareket.
Bana Sanji ve Namiyi aynı kefeye koymam gerektiğini söylüyorsun ama ben koymuyorum. Burada Sanji harika iş yaptı dediğim de yok zaten ama Namininki benim için daha rezil.
1) Sanjinin gidip bi kadına cidden zarar vereceğine inanıyor musun?
2) Gelmiş Naminin yaptığıyla Sanjinin yaptığını aynı kefeye koyarak trollden başka neyi amaçlıyorsun?

Sanjinin sapıkça fantazileri var mıdır, vardır. Bu yanlış mıdır, yanlıştır. Kusur mudur, kusurdur. Naminin vücuduna girdiğinde aklından sapıkça fikirler geçti mi, geçti. Bunları yaptı mı, bilindiği kadarıyla yapmadı. Bu fantastik bi güçle oluşmuş bi durum mu, evet. Aynı Sanji normal halinde gidip izinsiz bi kişiye dokunur mu, zarar verir mi, vermez. Nami tamamen olağan bi durumda sırf hazine hevesiyle pedofilik hareketler yaptı mı, yaptı. Zorlama veya ekstrem bi durum var mı, yok. İki durum da yanlış mıdır, yanlıştır. Ama Naminin yaptığı ile Sanjinin yaptığı aynı şey değildir benim için. Aynı kefeye konulamaz.

İşin öbür tarafına gelirsek bu halleri Sanji için bi kusurdur evet. Ama kadınlara gidip zarar vermeyeceğini bildiğim bundan emin olduğum için de bu durumu beni ciddi ölçüde rahatsız etmiyor. Zaten buradan yürürsek 1-2 karakter hariç hepsini silip atmamız lazım. Sanjinin o kölelik hallerini de sevmem mesela ama bu bi zaaf adam için. He bu zaafıyla gidip sağa sola zarar veren saldıran bi tip olsa o durum başka olurdu.

Nami o ilk zamanlarına kıyasla itici duruyor şu anda.Hal ve hareketler dışında dövüşleri yüzünden özellikle.Erkeksi tavırlar göstermeden kırılgan genç kız olarak elindeki ne idüğü belirsiz sopayla millete tek atıp duruyor teknik olarak aslında hiçbirşey yapmadan.Sanji mesela ayağını döndürüyor da alev çıkarıyor naminin büyücüden farkı kalmadı.Hadi robin güçlü meyveye sahip namiyi fiziksel mücadelelere giren balta tarzı silahlar kullanan biri yapsa gerçekçi olurdu örneğin biraz da kas yapsa.Amazon savaşçıları gibi yapacaktı kısacası.Hızlı tekme tokat giren biri bir tane yapıştırsa tek yiyecek kıvamda ama nasıl bir şanssa bu hiç olmuyor sopayla nami tek atıyor bu da çok absürt ve itici duruyor.
Nami Adam mıdır :oleyo2:

Bu arada Nami, Momo'ya ne etmiş o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık