Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç nesil ardı arkasına milyonda bir yeteneği devrediyor sen gelmiş bana hikaye anlatıyorsun. Tamam Hasan sen öyle düşünmeye devam et ne diyeyim yani :oleyo2:
Bana göre OP öyle bir dinamik üzerine kurulmamış. Ancak ailelere soylara özel güçler çıkarsa kabul ederim. Çünkü aksi şekilde her örnek Dünyamızda var.

Görüntü hiç değişmiyor. Ne zaman kan bağı ve güç tartışmaları yaşansa ana karakterler daima Alpa-MoP-MW-Red the Error oluyor. :ehe: Olm şu işi bir netleştirin artık la. :artiz:

Bana göre OP öyle bir dinamik üzerine kurulmamış. Ancak ailelere soylara özel güçler çıkarsa kabul ederim.
Çıkmış işte görmüyor musun ? Bir tarafta milyonda bir görülen diğer tarafta kan bağı ile devam eden K haki var :artiz: Burada bir ayrıcalık görmüyor musun mesela ?

@Raiden Sabo Reis adam çıkmasın abovvv o kadar günahına girdim :oleyo2:

Çıkmış işte görmüyor musun ? Bir tarafta milyonda bir görülen diğer tarafta kan bağı ile devam eden K haki var :artiz: Burada bir ayrıcalık görmüyor musun mesela ?

@Raiden Sabo Reis adam çıkmasın abovvv o kadar günahına girdim :oleyo2:
Rayleigh Roger'ın kolunu kesmiş kan kardeş olmuşlar. Sonra çıkmış onda h.haki. Ya da çok zorlamış o da üretmiş.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık