Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim böyle bir şey istediğim yok. Benim için her şey ortada belli oluyor. Tek atti seçeneğine oy atanlar One piece'yi hiç okumamişlar demektir. Bunun nasıl bir saçmalık olduğunu anlayamamak mi? Yoksa haterlik mi yapıyorsun anlamadim.

Sana göre sanırım WB Crocodile'a 1 tane vurdu. Crocodile öldü sonra WB "Olmadı len bu" deyip Crocodile'a kalp masajı falan yapıp canlandırdı. Sonra o bayginken falan kolunu kesip yüzüne boydan boya yara açtı.

Bir git ya güldürme beni bu saçma tartışmayı sürekli tekrarladığıma inanamıyorum. :(
Hala saçma da saçma diye aģlayıp duruyorsun.Sana Wbnin Sakazukiye attığı depremin sahnesini attım daha önce.Sen kendin dedin tek yer diye.Bomboş laflar ile saçmaladığının üzerini örtmekten başka bir şey yapmıyorsun.Kim sana Croconun elini ve yüzünü Wb yaptı dedi ? Kıçından element uydurup savunmaya geçiyorsun.Bir de üstüne saçma saçma diye aşağılamaya kalkıyorsun.Saçmaladığın gün gibi ortada ama hala diretiyorsun.Wb de Crocoya tek atacak güç var mı ? Var.Bitti.

Sağdan dön ağlayanlar kulübü orada.

Hala saçma da saçma diye aģlayıp duruyorsun.Sana Wbnin Sakazukiye attığı depremin sahnesini attım daha önce.Sen kendin dedin tek yer diye.Bomboş laflar ile saçmaladığının üzerini örtmekten başka bir şey yapmıyorsun.Kim sana Croconun elini ve yüzünü Wb yaptı dedi ? Kıçından element uydurup savunmaya geçiyorsun.Bir de üstüne saçma saçma diye aşağılamaya kalkıyorsun.Saçmaladığın gün gibi ortada ama hala diretiyorsun.Wb de Crocoya tek atacak güç var mı ? Var.Bitti.

Sağdan dön ağlayanlar kulübü orada.
Tek yer demedim la, seni başımdan göndermek için dedim onu orada da belirttim. Bu yüzden işte, bu saçma yorumların yüzünden.

Hahahha kıçından element uyduruyorsun diyene bak kafasına göre senaryosu uydurup ona inqniyor.

WB'nin sözü geçince adam kolunu tutuyor la daha ne olacak? Haykırsın mi "Benim kolu WB kesti" diye. Bi yürü git ya gösterilen bir şeyi inkar edip olmayan bir şeyi oldurup inanan ben değilim.

İstersen yaz ama daha bu saçma konuda tartişmayacağım. Hadi kolay gelsin.

Wb crocodile tek atmıştır diyebileceğimiz bir netlik yok ortada ama tek yememiştir savaşmıştır,kolunu wv almıştır,yüzünü çizmiştir diyebileceğimiz bir netlik gene yoktur ama şu gerçektir ki dayanıklılığı ile ön planda olan amirallerenden birini iki yumrukla yerden kalkamayacak duruma sokup,yerin dibine yollamış bir wb,bundan daha öncesinde crocoya tek atmayı uğraşmadan bile yapabilir,tartışmaya açık olmayan kısmı burası bence çok rahat tek atabilir

Şöyle bir şey var wb akainuya acein ölümünden sonra saldırdı ve ordaki saldırı gücü haylı artmıştır çünkü çok sinirliydi. Sizce wb akianuya vurduğu gibi crocodile a vurmuş mudur ? Orda garp olsa oda iki yerdi. Wb nin gözü dönmüştü çünkü. Belki ordaki yumrukları hayatındaki en güçlü yumruklarıydı çünkü bir evlat kaybetmiş orda. O yüzden wb crocodile a tek atmamıştır. Crocodile tek yediği adama neden saldırsın.

N
Şöyle bir şey var wb akainuya acein ölümünden sonra saldırdı ve ordaki saldırı gücü haylı artmıştır çünkü çok sinirliydi. Sizce wb akianuya vurduğu gibi crocodile a vurmuş mudur ? Orda garp olsa oda iki yerdi. Wb nin gözü dönmüştü çünkü. Belki ordaki yumrukları hayatındaki en güçlü yumruklarıydı çünkü bir evlat kaybetmiş orda. O yüzden wb crocodile a tek atmamıştır. Crocodile tek yediği adama neden saldırsın.
Ne kadar gözü dönmüş olsa da sağlıklı halinin vuracağı kadar güçlü vurmamıştır WB Akainu'ya.Crocodile'ı ne zaman yendiği de belli değil tek atmamış ta olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık