Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro fanları çoğunluk ile Mihawk ve Amirallerin de fanı oluyor sebeni nedir acıklayın Zoro fanları ?
Amiral kısmını bilmem ama Mihawk kısmını açıklayayım.

Forumda fanı olduğun karakterin gücünü yükseltmek için onunla ilgili karakterleri de yüceltmeli ya da gömmelisin. Zoro'nun hedefi Mihawk olduğu için Mihawk ne kadar güçlü çıkarsa Zoro'nun potansiyeli daha fazla olacağı için Zoro da o kadar güçlü olur. Ya da Cracker Luffy ile Dofy'den hemen sonra dövüştüğü için ikisi kıyaslanır, Cracker'i gömerek Dofy'i yüceltmeye çalışırsın. Bütün mantık bu iki örnek üzerinden gidiyor. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Bir Zoro fanı olarak söyliyim.Genelde Zoro fanları aynı zamanda Mihawk fanı da oluyorlar doğru.Ama çoğunun aynı zamanda amiral fanı olduğunu sanmıyorum.Hatta amirallerden ziyade sağ kol ve yonkoları daha çok seviyorlar bence.İstisnalar elbette vardır.Mesela ben Mihawk'ı da yonkoları da(WB hariç) sevmem.

Zoro fanları çoğunluk ile Mihawk ve Amirallerin de fanı oluyor sebeni nedir acıklayın Zoro fanları ?
Bende bir Zoro fanı olarak üstüme alınıyım. Mihawk’ın ve amirallerin fanı değilim. Ama Crocodile ve Sağ kollar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Mesela bir Marco fanı olunmayacak gibi değil.

Amiral kısmını bilmem ama Mihawk kısmını açıklayayım.

Forumda fanı olduğun karakterin gücünü yükseltmek için onunla ilgili karakterleri de yüceltmeli ya da gömmelisin. Zoro'nun hedefi Mihawk olduğu için Mihawk ne kadar güçlü çıkarsa Zoro'nun potansiyeli daha fazla olacağı için Zoro da o kadar güçlü olur. Ya da Cracker Luffy ile Dofy'den hemen sonra dövüştüğü için ikisi kıyaslanır, Cracker'i gömerek Dofy'i yüceltmeye çalışırsın. Bütün mantık bu iki örnek üzerinden gidiyor. İstisnalar kaideyi bozmaz.
:D

Genelde Akainu fanları Ace'i sevmez. Ben ikisinin de fanıyım.
Akainu daha güçlüler ile kapışmamış olsaydı Ace'i yüceltmeleri gerekirdi ki Akainu'yu övebilsinler. Sonuçta Akainu çerezlik birini indirdi diye övülmez. En baştan Akainu Yonkou ile karşılaştığı için Ace'i yüceltmeye ihtiyaç yok, sevmeye de gerek yok xD

Yazık valla :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık