Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda hdbfresh tarafından 18 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 11,284
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Kadın otururken, ayaktaki Jinbeinin 3 katı. Jinbenin boyu 3 metre. 15 metre vardır linlin.

2. Mesaj Sayısı 5
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2017
    Beyler bu luffy kk olacak değil mi? Şu an luffy nin yaşı 19 Böyle giderse tahminimce 23-24 yaşına gelmeden seride dövmedik adam bırakmayacak ve kk olacak. Bence Luffy 24 yaşında kk olmamalı. Çünkü serideki güçlü karakterlerin yaşlarına baktığımızda çoğu 40 yaş üstü. Kk olmak için bir yaş sınırlaması yok elbet ama fazla genç değil mi? Bu sebeptendir ki ben bir zaman atlaması daha bekliyorum Sizce bir zaman atlaması daha olur mu? Olmalı mı?

3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 3,798
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Hızlı yaşayıp genç ölecek bence Luffy. Gençken korsanlar kralı olacağını düşünüyorum.

4. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 7,274
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Potansiyel farkı var. Beyazsakal'ın Teach'e söylediği Roger'ın beklediği kişi değilsin sözüne dikkat, Luffy te oralara bağlanacak. Bildiğin seçilmiş kişi :)

5. Mystic07 Üye

Mystic07 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,681
    Üyelik Tarihi18 Nis 2014
    Shounen seriler hitap yaşını bayağı düşürdü galiba.19 yine iyi bu aralar 13 yaşında falan çoçuklar bulundugu evrenin üstünden geçerler.

6. Hakili Yumruk Rosinante-Corazon

Hakili Yumruk (Rosinante-Corazon)
    Mesaj Sayısı 3,442
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Shounenlerde genelde böyledir.Naruto ve Sasuke bile 16 yaşında dünyanın anasını ağlatmıştı.Her ne kadar beğenmesekte Luffy o yaşta kk olucak çok yüksek ihtimal.Zaten bu arc bittiğinde Luffy sağ kol seviyesinde olur.Kaido arc sonuna kadar amirale yakın veya amiral seviyesinde olsa son savaşta da alıcağı p-uplarla kk seviyesine ulaşır.Yine Naruto'dan örnek vericem ama Naruto'nun savaşın başındaki haliyle sonundaki hali arasında yine belli bir güç farkı vardı.O yüzden zaman atlamasına gerek yok.

7. Mesaj Sayısı 5
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2017
    Shounen seri okumanın bir dezavantajı da bu biz büyüyoruz ama karakterler büyümüyor. O yüzden luffy çok gençken kk olacak. Ama işte bir zaman atlaması daha olsa (ama mantık çerçevesinde olacak) hem luffy’nin kk olacak kadar güçlenmesinin altı dolmuş olur.

8. Hakili Yumruk Rosinante-Corazon

Hakili Yumruk (Rosinante-Corazon)
    Mesaj Sayısı 3,442
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Aslında Luffy'nin o yaşta kk olmasını çok takmıyorum ben.Seride bundan daha saçma şeyler varken bu hafif geliyor bana.:/

9. Mesaj Sayısı 5
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2017
    Hımm orası da öyle doğru söylüyorsun. İşte herkes seride değişik noktalara takılmış. Ben de buraya takıldım.

10. Rika Zoro

Rika (Zoro)
    Mesaj Sayısı 1,740
    Üyelik Tarihi9 Ara 2016
    Kata'da Kuma'nın meyvesi olsa acayip bir şey olurdu.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık