Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croconun kadın çıkma teorisi çok klişe bence. Zaten E.odanın klişe teorileri egale etmeyi seviyor ve böylece milleti şaşırtabiliyor. Croco kadın çıksa kim şaşırır ? Herkes biliyorduk veya böyle birşey olacağını bekliyorduk der. Böyle birşeye yazar izin vermez.

Hem bilindik teorilerin kulağına gittiğini söylendi zaten ve bunları şaşırtmayı sevdiği açıklandı.
Buralarda Sanji'nin pasta yapacağı tee arc'ın başında söyleniyordu. O kadarda klişeden kaçmıyor yani.

Saldırıları savunmasına gerek yok ki, gelen hiçbir darbe onu etkilemez. Logia'dan bile daha güçlü olur. Lastik tarzı güçlerin alayı böyledir, ama Oda daha farklı tasarlamış meyveyi. Bana göre ilerde değiştirmek için böyle bir şey yaptı.
Haki bile etkisiz kalır gibi bir anlam çıkıyor söylediklerinden yanlış mı anladım yoksa? Doğru anladıysam o kadar olmaz diyeyim. En fazla darbe alacağı yeri cisimleştirip içinden geçmesini sağlayabilir diyorum ben.

Haki bile etkisiz kalır gibi bir anlam çıkıyor söylediklerinden yanlış mı anladım yoksa? Doğru anladıysam o kadar olmaz diyeyim. En fazla darbe alacağı yeri cisimleştirip içinden geçmesini sağlayabilir diyorum ben.
Içinden geçmez, meyvesi buna müsait değil. Ancak o bölgeye Haki basar ya da yoğunluğunu değiştirir. Böylece darbe alsa da hiçbir etkisi olmaz. Cracker'ı hatırla. Luffy'ye kılıcı sapladı, ama kılıç delmedi, lastiğin içine gömüldü.

Içinden geçmez, meyvesi buna müsait değil. Ancak o bölgeye Haki basar ya da yoğunluğunu değiştirir. Böylece darbe alsa da hiçbir etkisi olmaz. Cracker'ı hatırla. Luffy'ye kılıcı sapladı, ama kılıç delmedi, lastiğin içine gömüldü.
İçinden geçer derken onu kastetmiştim zaten. Olay yine k.haki ustalığına geliyor.

Mantıklı bir teori ben de böyle bir şey bekliyorum. Saldırı yönünden de çok iyi olacak. Elini kolunu şişirmeye gerek kalmadan Kata gibi ağır saldırılar yapabilecektir bu sayede.

İçinden geçer derken onu kastetmiştim zaten. Olay yine k.haki ustalığına geliyor.

Mantıklı bir teori ben de böyle bir şey bekliyorum. Saldırı yönünden de çok iyi olacak. Elini kolunu şişirmeye gerek kalmadan Kata gibi ağır saldırılar yapabilecektir bu sayede.
Maymun Kral'dan mantıklı. Luffy'de böyle bir güç olsun, başka vitese gerek kalmaz.

Şöyle iki yorum bakayım dedim de sığlıkta benimle yarışmışsın valla tebrikler :/ Kibir ile dövüşmek ayrı şey, irade ile dövüşmek ayrı şey. Neyse abartılı tepkilerinde başarılar.
Dof'un iradesiyle değil kibriyle dayandığından eminsin heralde, Hani geçmişini falan göstermişlerdi orda da kibri ile k haki salmıştı falan ordan yürüdün galiba.

Şu dayak yeme üzerine yaptığın ayrıma dön bi bak :bilmem:

Dof'un iradesiyle değil kibriyle dayandığından eminsin heralde, Hani geçmişini falan göstermişlerdi orda da kibri ile k haki salmıştı falan ordan yürüdün galiba.

Şu dayak yeme üzerine yaptığın ayrıma dön bi bak :bilmem:
Karakterlerin o dövüşteki motivasyonları irade vs kibirdi, banane bilmem kaç sene önce nasıl haki açtığından. Konuyu saptıracak birşey bulamadın da bana mı ithamda bulunuyorsun :/ Oradan yürüsem yazardım zaten.

Serinin dinamiği bu, karakterler sınırlarını zorlayan karşılaşmalardan sonra gelişir, dünyamızda da geçerli bir yöntem. Mesela satranç öğrendikten sonra kendi seviyende rakipler ile karşılaşırsın ama sürekli aynı seviyede rakipler seni geliştirmez, ha tabi geliştirmez ama pratikleştirir. Fakat daha güçlü rakipler sayesinde gelişim gösterip seviye atlayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık