Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Sanki için 1000 adam gücündedir deyince Zoro "Ben de 2000 adam gücümdeyim diyor ya ?
Hocam bende başka biri söyledi sandım :) ona bakarsan sanji kendini zorodan güçlü görüyor zoroda kendini sanjiden güçlü görüyor burda önemli olan kendi söyledikleri değil ki :) zaten nami orda yav he he çekiyor :D ona kalırsak sanji kumaya kendisinin dünya hükümetinin en çok korkacağı kişi olacağını söylüyor ama şu anlık öyle bir durum yok.

Biraz @Kensei 'yi analım,

Kensei bu kapağa dayanarak Luffy'nin çoraplarının Bege'yi temsil ettiğini söylemişti.

Bu kapakta ise Bege'yi Temsil eden Franky Sanji'yi almış (707. Bölüm Kapağı)

Ve Tam 100 bölüm sonra 807. bölümde ilk kez Sanji'nin olmadığını ve mektup bırakıp gittiğini öğreniyoruz.

Ve 7 bölüm sonra da Sanji'nin Bege ile gittiğini öğreniyoruz.

Dipnot: Oda'nın bu kadar rakamlarla bir şey anlatacağını sanmıyorum maksat Kensei'yi anmak : P

Son düzenleme:
Biraz @Kensei 'yi analım,

Kensei bu kapağa dayanarak Luffy'nin çoraplarının Bege'yi temsil ettiğini söylemişti.

Bu kapakta ise Bege'yi Temsil eden Franky Sanji'yi almış (707. Bölüm Kapağı)

Ve Tam 100 bölüm sonra 807. bölümde ilk kez Sanji'nin olmadığını ve mektup bırakıp gittiğini öğreniyoruz.

Ve 7 bölüm sonra da Sanji'nin Bege ile gittiğini öğreniyoruz.

Dipnot: Oda'nın bu kadar rakamlarla bir şey anlatacağını sanmıyorum maksat Kensei'yi anmak : P
@Kensei :üzgünüm:

Franky'nin bacağı hep öyle değil mi? Aslında Franky Bege'nin adamı mı yoksa? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık