Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye olduğumdan beri nelerin tartışıldığını gördüm ama bu konuya hiç rast gelmedim. Yeme güdüsüyle mi insanları dinliyor, etrafına zarar veriyor; yoksa bilinçli olarak ailesine kendi yaptığını umursamıyor mu, zamanla görürüz umarım.
Evet, ben de çok düşünmedim açıkçası. Ayrıntıları yakalayanlar vardır belki.

O tutanların yazacağı vardı ama çekiniyorlardı o konuda ciddi yazıp tutturma imkanı buldular biraz. :) Baya mantıklı yazmışsın teselli diyaloglarını bile.Alın size fb diyaloğu diye verilseydi çoğu kişi inanırdı baya gerçekçi olmuş.:good:
Yıllardır okuduğumuz için bir şeyler kalmış demek ki. Sağ olasın. :sapkali:

Forumda bi teori vardı ya bulamadım eski bi teori sanırım. Konusu ise Enelin ayda bulduğu yazıtlar üzerineydi. Yazıttaki resimlerde minkleri insanlar perileri felan anlatıyordu neydi konunun ismi bilen varmıdır acaba ?
Kulağı hayvan kulağına benzeyen adam minkleri
solunda balık adamları, en soldaki üç küpeli ise perilerdi sanırım. hatta zoronunda bu ırktan geldiğini iddaa ediyordu teori.

Oda, Enel'in kapak hikayesinde açık kapı bıraktı. Elbet dönecek bi gün !
Bu hikaye, bu hızla 10 yılda nasıl bitecek, merak içindeyim. Hala gizemini koruyan onca karakter; Enel, Moria, Crocodile, Lucci gibi geride bırakılmayanlar ve daha hiç görmediklerimiz... Cümbüşe gel!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık