Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuya başkalarını katmayalım. Kör bir adamın diğer duyularının daha iyi olması normal ama ona rağmen ekstra bir şey göremedik.

Fuji'ye tam gider, amiralliği beceremiyor bari dilencilikte yürüsün.:D
:hıh:Fuji kendisne vasıfsız diyenlere bile sevdirecek kendisini bekle gör. Denizcilere en büyük darbe içerden olacak. Fuji görmeyen gözlere rağmen midesine bulandıran adaletsizliğe sert bir cevap verecek. : ))

Biraz iticiydi ama farklı adamdı Enel. Oda bile başa çıkamayıp Aya yolladı onu.
: )) Haklısın çok iticiydi

Katakuri flashback: Katakuri henüz çocukken, Big Mom yine bir kriz geçirir ve kendi ailesine saldırır. Katakuri'nin gözleri önünde babasını yer. Katakuri ağız bölgesinden aldığı bir darbeyle kurtulur. Yaşadığı bu travmanın ardından Katakuri bir süre kendine gelemez. Perospero abisi ona şöyle bir nasihatte bulunur; "böyle bir şeyi tekrar yaşamak istemiyorsan hakini geliştirmelisin. Belki böylelikle Ana'nın krizini önceden fark edebilirsin." Perospero kardeşinin yüzüne bir atkı dolar; "Ana seni bu şekilde görmesin. Her gördüğünde kötü bir şey yaptığı hissine kapılacaktır. Ana'nın üzülmesini istemeyiz."

Oda bunu okusa ağlardı.

Yeni konu hayırlı olsun.
Fikrine sağlık, güzel olmuş. Katakuri reise böyle anlamlı bir geçmiş yakışır. Ancak benim anlayamadığım Big mom krizde iken yaptıklarının, kriz sonrasında farkında mı, değil mi? Çocukken farkında değilmiş, Elbaf'a zarar vermiş; Şimdi ise gayet bilinçli saldırdı Hasır Şapkalara. İlk başta bir oğlunu öldürmüştü, ömrünü alıp; sonrasında ne oldu? Takmadı mı bunu, yoksa ölümle ilgili başka bahane mi üretildi?

Fikrine sağlık, güzel olmuş. Katakuri reise böyle anlamlı bir geçmiş yakışır. Ancak benim anlayamadığım Big mom krizde iken yaptıklarının, kriz sonrasında farkında mı, değil mi? Çocukken farkında değilmiş, Elbaf'a zarar vermiş; Şimdi ise gayet bilinçli saldırdı Hasır Şapkalara. İlk başta bir oğlunu öldürmüştü, ömrünü alıp; sonrasında ne oldu? Takmadı mı bunu, yoksa ölümle ilgili başka bahane mi üretildi?
Teşekkür ederim.
Yaparken farkında değilse sonrasında hatırlamaması daha mantıklı. Bilinçli olarak yapıyorsa hatırlar. Ancak sanki komutla hareket eder gibi bir hali var bilinçten ziyade.

Katakuri flashback: Katakuri henüz çocukken, Big Mom yine bir kriz geçirir ve kendi ailesine saldırır. Katakuri'nin gözleri önünde babasını yer. Katakuri ağız bölgesinden aldığı bir darbeyle kurtulur. Yaşadığı bu travmanın ardından Katakuri bir süre kendine gelemez. Perospero abisi ona şöyle bir nasihatte bulunur; "böyle bir şeyi tekrar yaşamak istemiyorsan hakini geliştirmelisin. Belki böylelikle Ana'nın krizini önceden fark edebilirsin." Perospero kardeşinin yüzüne bir atkı dolar; "Ana seni bu şekilde görmesin. Her gördüğünde kötü bir şey yaptığı hissine kapılacaktır. Ana'nın üzülmesini istemeyiz."

Oda bunu okusa ağlardı.

Yeni konu hayırlı olsun.
Güzel yazmışsın.Oran veriyorum en az %60'ı tutacaktır bunun.Forumda daha önceleri saçma spoiler konusunda Oda gibi yazanlar vardı.Yıl sonra görenler şok olarak okuyordu neredeyse tıpatıp aynıydı. :D

Özellikle kulak memeleri :/
Aynen, şu cici kızın ki bile itici geliyor düşün artık

Hatırlasa da takmaz bence tam boğaz düşkünü bir canavar olmuş. Oğlunu tehdit etmesi de kendisine yalan söylediğinden çok pasta için bence

Teşekkür ederim.
Yaparken farkında değilse sonrasında hatırlamaması daha mantıklı. Bilinçli olarak yapıyorsa hatırlar. Ancak sanki komutla hareket eder gibi bir hali var bilinçten ziyade.
Üye olduğumdan beri nelerin tartışıldığını gördüm ama bu konuya hiç rast gelmedim. Yeme güdüsüyle mi insanları dinliyor, etrafına zarar veriyor; yoksa bilinçli olarak ailesine kendi yaptığını umursamıyor mu, zamanla görürüz umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık