Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin karakteri,

Sıralı tam liste;

Sanji'nin karakterini gördük son arc'da.

Sıralı tam liste;

Adam gibi adam. Ne güzel de dövmüş. :D

Zoro'nun henüz tanıştığı bir çocuk için yapacağı:
Sanji'nin yeni tanıştığı bir çocuk için yapacağı:
ADAMSIĞN SANJİĞĞ, AÇLARA YEMEK VERDİN.

Diğer mevzular hakkında düşünmem lazım ama şundan eminim.Sanji'nin en büyük kusuru ve yanlışı bence kadınlara vurmama olayı değil.Bu durumu abartması.Düşmana vurmamak nedir yahu bunun sonuçlarını göz önüne alabiliyor musun akıl alır gibi değil.Büyük risk.Bir gün birine bu yüzden çok kötü bir şey olacak o zaman aklı başına gelecek.Çok fena patlayacak o kadına o anda.

Zeff tam bir ruh hastası.Sanji'yi de kendi gibi ruh hastası yapmış bu konuda.Suçu onda buluyorum.Sınırlar iyidir.Herşeyin bir sınırını çizmek gerek.

7- Söyleyen kişi Doflamingo'nun yatak arkadaşı
Gülmekten öldüm.:hhh:

Sanji yemeği bitince onu kurtaran adamı öldürerek, yemeğini çalma gibi kötü düşünceleri içinde barındıran bir karakter.

Edit: Dalga niyetine koydum zaten. :ehe:

Son düzenleme:
Sanji yemeği bitince onu kurtaran adamı öldürerek, yemeğini çalma gibi kötü düşünceleri içinde barındıran bir karakter.

Şimdi çocuk halini yargılamaya gerek yok, çocuk çocuktur salaklık yapar. Hele ki Germa 66 gibi saykoların elinden yeni çıkmış bir çocuğu yermeye hiç gerek yok.

Şu sitede açlıktan kıvrılan insan görüp de yemeğini paylaşmayacak insan var mı? Evin avlusuna astığım sararmış muz dalını çoluğa, çocuğa, yaşlı ninelere falan dağıtıyorum ben görünce, hiç öyle açlıktan falan da kıvrılmıyorlar. Ben öyle ahım şahım über süper kuul iyi bir insan falan da değilim. Sizin mi moralleriniz alt sıralarda yoksa ben mi çok üstte tutuyorum?

@Millennium Wizard
Valla abi ben sallamıyorum, bayağı bildiğin SBS onaylı yatak arkadaşı Dof'un Viola. Sen nasıl karaktersiz bir şıllıksın ki tüm aileni dağıtmış bir adamın romatik ilişkisi oluyorsun? Tam Sanji'nin meriçleneceği bir tip işte.

Geçersiz bir örnek ama bu.Açlık halinde herkes aynı şeyi yapabilir açlık insana yaptırır.Günlerce kaya parçasında aç susuz kalınca başka birşey bekleyemezsin.Ya öleceksin yada birbirine saldıracaksın her insanın açlıktan gözü dönebilir.Herkeste Zeff gibi bacağını kesip yiyebilecek mide ve cesaret yok.
Çocuk olmasa da farkedeceğini sanmıyorum.Zeff ile aynı şeyi yapmazsa tabii.
Şimdi çocuk halini yargılamaya gerek yok, çocuk çocuktur salaklık yapar. Hele ki Germa 66 gibi saykoların elinden yeni çıkmış bir çocuğu yermeye hiç gerek yok.

Şu sitede açlıktan kıvrılan insan görüp de yemeğini paylaşmayacak insan var mı? Evin avlusuna astığım sararmış muz dalını çoluğa, çocuğa, yaşlı ninelere falan dağıtıyorum ben görünce, hiç öyle açlıktan falan da kıvrılmıyorlar. Ben öyle ahım şahım über süper kuul iyi bir insan falan da değilim. Sizin mi moralleriniz alt sıralarda yoksa ben mi çok üstte tutuyorum?

@Millennium Wizard
Valla abi ben sallamıyorum, bayağı bildiğin SBS onaylı yatak arkadaşı Dof'un Viola. Sen nasıl karaktersiz bir şıllıksın ki tüm aileni dağıtmış bir adamın romatik ilişkisi oluyorsun? Tam Sanji'nin meriçleneceği bir tip işte.
Biliyorum zaten sadece tanımlaman güldürdü beni. :D Violet tayfaya girmiş ve bunları yapmış sonra da ihanet ediyor.Doffy de başarısız olursan sesimi çıkarmam ama ihaneti affedemem diyor.Aynı Roci gibi.Herhalde sırtından bıçaklayabileceğini düşündü bu şekilde ama Dof uykusunda teklerdi bence Wb gibi o yüzden becerememiştir. :)

@Millennium Wizard nimete vurulur mu la :D

Sanjinin adamlığını hiç övmeye çalışmayacağım.Neymiş yardım etmemiş.Sonrada ağlarlar bıktık bu prenseslerden diye.En büyük prenses sizsiniz de haberiniz yok.
Enies Lobby gibi kritik durumlarda vuracak arkadaş.Vurmazsa aile ocağına geri dönsün yada gitsin baratieye dönsün korsanlıkla uğraşmasın yeri yok böyle hareketlerin korsanlar arasında.

Geçersiz bir örnek ama bu.Açlık halinde herkes aynı şeyi yapabilir açlık insana yaptırır.Günlerce kaya parçasında aç susuz kalınca başka birşey bekleyemezsin.Ya öleceksin yada birbirine saldıracaksın her insanın açlıktan gözü dönebilir.Herkeste Zeff gibi bacağını kesip yiyebilecek mide ve cesaret yok.
Çocuk olmasa da farkedeceğini sanmıyorum.Zeff ile aynı şeyi yapmazsa tabii.

Biliyorum zaten sadece tanımlaman güldürdü beni. :D Violet tayfaya girmiş ve bunları yapmış sonra da ihanet ediyor.Doffy de başarısız olursan sesimi çıkarmam ama ihaneti affedemem diyor.Aynı Roci gibi.Herhalde sırtından bıçaklayabileceğini düşündü bu şekilde ama Dof uykusunda teklerdi bence Wb gibi o yüzden becerememiştir. :)

Enies Lobby gibi kritik durumlarda vuracak arkadaş.Vurmazsa aile ocağına geri dönsün yada gitsin baratieye dönsün korsanlıkla uğraşmasın yeri yok böyle hareketlerin korsanlar arasında.
Senelerdir yanında hiç mi denememiş? Bak ben sana nasıl olacağını göstereyim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık