Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda hdbfresh tarafından 20 Mar 2017 tarihinde açılan konu

1. F.M. Dostoyevski L.N. Tolstoy

F.M. Dostoyevski (L.N. Tolstoy)
    Mesaj Sayısı 847
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Neyse kardeş karar aldım Wano'ya kadar vs tartışmasına girmeyeceğim. Orada bir şey gösterilirse tartışırız tekrar. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanın anlamı yok.

95. bölümde Sanji ve Usopp'un Zoro'nun yarası hakkında konuşmalarına bak. 14 veya 15 sayfa falan olması lazım. Başka da bir şey yazmayacağım.

2. Mesaj Sayısı 1,176
    Üyelik Tarihi30 Nis 2012
    Sanji = Zoro yazanlara da, Zoro = Luffy yazanlara da gülüyorum.

3. Mesaj Sayısı 1,473
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Ölüm kokan bir adada "BİZİ KURTARIN" diye ağlayan çocukların sözlerinden şüphe eder lakin ağlayan bir kadının sözlerinden asla şüphe etmez. Bu Viola gibi karaktersiz bir insan olsa dahi.

4. Pan Haggard

Pan (Haggard)
    Mesaj Sayısı 267
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
    +1.

5. Sakata Gintoki carpe diem

Sakata Gintoki (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 6,411
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Yahu MoP bu adamın tarzı hep bu.
    Trende Franky'yi kurtarır ama hakaret eder.
    Kinemonun ağzına eder ama kurtarır.
    Mink erkeklerine hakaret eder ama hepsine yardım eder.
    Denizci askerlerini kurtarır ama yine hepsine hakaret eder.
    Gini kurtarır ama ona da hakaret eder.
    Oraya hastaneydi, kreşti vs de yazan yine Oda. Tanımadığımız adam değil. Her zamanki tavrı aynı. Momonosukenin Namiye sarılmasına bile sigortası atar ama iş yardıma gelince bugüne kadar hiç geri durmadı bu adam. Resmen karakteri bilmiyormuş gibi konuşuyorsun.
    Ayrıca adam Nami sizi bu kadar önemsediği için sizden nefret ediyorum diyorsa gag zaten. Bunu tartışmak bile manasız.
    Senden bu denli hatalı bi çıkarım beklemezdim ama dediğim gibi Sanjiye özellikle bu arc çok bilenmişsin anlaşılan. O sayfalarda bildiğin bizim Sanji var işte. Defalarca kez kendini feda etmiş bi adamı böyle huysuzluğuyla ilgili yazılmış sözlerinden dolayı bu noktaya taşımanı yanlış buldum. Aynı adam ağzını burnunu kırdığı Kin'emonun bedenini aramak için de tonla riske girdi. Aynı arcta. Yapma gözünü seveyim.

6. Wazz Q-O

Wazz (Q-O)
    Mesaj Sayısı 1,045
    Üyelik Tarihi27 Kas 2015
    Bu forumda hız bakımından Sanji>Luffy diyenler bile var.

7. Mesaj Sayısı 1,473
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    @Sakata Gintoki ;
    Ya abiciğim, ben mi körüm yoksa sen mi görmek istemiyorsun? NAMİ'Yİ BIRAKMALARI KONUSUNDA İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR YAV. GÖRECELİ BİR ŞEY DEĞİL BU. KESİN,TARİH,NET. NAMİ EYVALLAH ETSE BIRAKIP GİDECEKLER.
    Ben Sanji yardım etmiyor kimseye mi diyorum? Ne alakası var ya. Allah Allah tilt oldum durup dururken.

8. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,943
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016

9. Sakata Gintoki carpe diem

Sakata Gintoki (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 6,411
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Herif burası hastane mi kreş mi nedir bilmiyoruz diyor. Hikayelerini bilmiyoruz ve yadım kuruluşu değiliz diyor. O sırada da kaçıyorlar adamlar.
    O pek sevdiğin Nami direkt "Haklısın ama onlara sırtımızı dönemeyiz" minvalinde konuşunca tamam deyip işe koyuluyor.

Birilerinden kaçarken hastane benzeri bi ortamda biz artık hasta değiliz bizi kurtarın diyen dev cüsseli çocuklara karşı şüphe duyması da gayet doğal. Onların kovalanması başka bu çocukların durumu başka. Gerçekten hasta ve tedavi görmesi gereken çocuklar olabilirler pekala. Sanji de bu yönde düşünüp devam et diyor. Burada birini kötü olmakla suçlayacak kadar abartılacak bi durum görmüyorum.
    Çocukların bulunduğu yer de burası, ölüm falan kokmuyor.

10. Mesaj Sayısı 1,473
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    1- Çok tehlikeli bir adada silahla kovalanıyorsun.
    2- Bu ortamda bir sürü çocuk bize yardım edin diye ağlıyor
    3- "Burası küçük çocukları iyileştiren tatlı mı tatlı bir Disney hastanesidir kesin"
    4- "Daha yeni tanıştık, biz yardım kuruluşu muyuz!?"
    5- Düşman hattında saldırıya uğruyorsun
    6- Ben bir kadının gözyaşından asla şüphe duymam
    7- Söyleyen kişi Doflamingo'nun yatak arkadaşı
    8- ADAĞMSIN SANJİEEEEEEE

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık