Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen çok yanlış geldin de şimdi açıklarsak tadı kaçar.
Ace pişmanlıktır.

Ateşten kim ölmüş la bugüne kadar? Gerçi dur la Ace ateş haliyle yanıp ölmüştü. Pardon. :)
Hacı direk olayı bitirecek saldırıyı söylüyorum sana :D Ha işine gelmez kabul etmezsin orası ayrı :artiz:

O saldırıyı alıp kızarmış kıraker olur :gamyon:

Ölmemiş ve 2 yıl zaman atlamış hali ile mi diyorsun bunu yoksa ölene kadar ulaştığı güç düzeyi ile mi ?
O konuda emin değilim. Ama bu adam Aokiji'nin buzunu nötrlüyordu. Meyve avantajı durumu olduğunu düşündüğüm için öldüğü sıradaki seviyesi bile yetebilir. 2 sene sonrasına zaten kesin bakıyorum.

@Smoker

837. bölümün 9. sayfasında türkçe çevirisinde kritik bir farklılık/hata olduğu dikkatimi çekti;

ingilizce çeviri;
http://mangatraders.biz/read-online/One-Piece-chapter-837-page-9.html

türkçe sayfa;
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/83/837/page/9

Problem orta panelde, sol taraftaki üst balonda.

Aslında olması gereken çeviri;

- Ama ancak bu kadarını başarabildi. Cidden başardığı tek şey mama'yı, Cracker (abimi) ona haddini bildirmesi için gönderecek seviyede, kızdırmak oldu.

O konuda emin değilim. Ama bu adam Aokiji'nin buzunu nötrlüyordu. Meyve avantajı durumu olduğunu düşündüğüm için öldüğü sıradaki seviyesi bile yetebilir. 2 sene sonrasına zaten kesin bakıyorum.
2 yıl önceki Ace'in şuanki Luffy ile denk olma ihtimali var o zaman sana göre ?

Ben hemen hemen denk oldukları kanısındayım. Biri muhtemelen en güçlü süper nova diğeri WB'nin kalbur üstü komutanlarından biri.
Ben şimdiki Luffy'den daha üst şeylerde bekliyorum. Ki o yüzden bire birde Yonkou karşısında şansı vardır diyorum. Bunun için denk olmaları olanaksız bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık