Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law Zoro'dan üstün olmasaydı Luffy ile ortak olmasının seri için hiç bir kıymeti harbiyesi olmazdı, saçma sapan bir ''ortaklık'' olmuş olurdu. ;) E.Oda ara sıra troller ama genel olarak seriyi bir mantığa oturtmaya çalışır ve güç dengesini kurar, Law şayet Luffy'ye ''ortak'' olabiliyorsa bu demektir ki Luffy'nin tayfasındaki herkesten Law üstün olmalı.

Law Zoro'dan üstün olmasaydı Luffy ile ortak olmasının seri için hiç bir kıymeti harbiyesi olmazdı, saçma sapan bir ''ortaklık'' olmuş olurdu. ;) E.Oda ara sıra troller ama genel olarak seriyi bir mantığa oturtmaya çalışır ve güç dengesini kurar, Law şayet Luffy'ye ''ortak'' olabiliyorsa bu demektir ki Luffy'nin tayfasındaki herkesten Law üstün olmalı.
Law-Zoro ile alakası yok diyeceğimin. Onu tartışmak istemiyorum. Ama Luffy'nin anladığı ortaklık ile bahsettiğiniz ortaklık bir değil. Buna seri içerisinde Sanji, Usopp felan da değindi.

Law-Zoro ile alakası yok diyeceğimin. Onu tartışmak istemiyorum. Ama Luffy'nin anladığı ortaklık ile bahsettiğiniz ortaklık bir değil. Buna seri içerisinde Sanji, Usopp felan da değindi.
Ben Luffy adına konuşmadım zaten, E.Oda'nın kurgusu doğrultusunda diyorum. Belli bir seviyeyi korumaya özen gösterir, örneğin Amiral seviyesi, Yonko seviyesi gibi.

O işin birazda komediye kaçan kısmı Hasan. Mesela Luffyde mal ama ne kadar ince düşünüyor vakti geldiğinde.
İşin ciddiye kaçan kısımlarında Luffy ve Law hep birlikte adı zikredilir olmuştur. İttifak olarak yani.

O işin birazda komediye kaçan kısmı Hasan. Mesela Luffyde mal ama ne kadar ince düşünüyor vakti geldiğinde.
İşin ciddiye kaçan kısımlarında Luffy ve Law hep birlikte adı zikredilir olmuştur. İttifak olarak yani.
İşin şaka kısmı felan değil. Luffy bildiğin ortaklık olayını Nakama olmak felan gibi bir şey sanıyor. Hatta Law'a çok ciddi bir biçimde tayfamdan olacak nakamam olacak felan diyordu. İttifak olarak söz edilir gazetede bu normal.

@Erkan12

Bu dediğiniz onunla alakalı bir şey değil ki. Luffy Law'ın seviyesini önemsemez ki. Law güçlüymüş ortak olayım diyecek biri değil. Adamlar 7 Tümen oğlun olalım demiş Luffy'nin verdiği tepki ortada. Yani ortak olmaları Law'ın Luffy'e eşit olmasını gösteren bir şey değil onu demek istiyorum. Ordan yola çıkmayın Zoro'nun önüne koyacaksanız.

İşin şaka kısmı felan değil. Luffy bildiğin ortaklık olayını Nakama olmak felan gibi bir şey sanıyor. Hatta Law'a çok ciddi bir biçimde tayfamdan olacak nakamam olacak felan diyordu. İttifak olarak söz edilir gazetede bu normal.
İşin şaka kısmı tabi. Luffy peki Law'a nakamam olacağı dediği sahnede herhangi bir ciddiyet var mı? Yok. Luffy'nin ittifakı ne sandığı onun Law ile ittifak olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık