Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

15. yorum :D

Hacı orada Shanks savaşa girse Marine çok rahat dağılırdı, zaten bir Yonkou tarafından yıpranmış adamlar, bir darbede Shanks tarafından gelse ortalık karışırdı :D
Öyle tabii. Hatta seni de sevindireyim. MF'ye gelirken Kaido'yu durdurmuş. Şu an için gördüğümüz kadarıyla hayvanat olan Kaido'yu. Bunun dışında ise savaşa pek dahil olmayan efsane ikili kafamı karıştırıyor. Hep önemli vsleri çizmediğinden bunlar :/
Ve yaşlı sayılmayacak bir yonkou, tek koluyla bile yeter anlamı çıkıyor buradan. :D Şöyle bir düşününce, tayfasından kayıp verirdi fazlasıyla. Ama sonuç olarak orayı yıkarlardı.
Bu konuda Marineyi daha avantajlı olarak görüyorum. Ama umarım Shanks konusunda şaşırtır beni Oda :D
Şu karenin altını dolduracaktır Oda.:D
Bu da olacaktır elbet :D Ama belli mantık çerçevesinde yapar umarım.

Bu son bölüm yorumlarından çoğunluğun Garp'ın şu meşhur denge denklemini yanlış anladığı görülüyor yine :) Denizcileri tabi ki küçümsemem ama abartmaya da gerek yok. Shichi'ler ve denizciler aslında tek yonko'ya karşılık geliyor denklemde. Ama Garp niye 4 diyor derseniz, zaten bunların her biri tek başına bir tehdit teşkil ediyor çünkü birbirleriyle de savaşıyorlar.

Zaten bu dediğimi Wb-Shanks buluşmasında Gorosei tepkisiyle yan yana koyun ortaya çıkan tablo açıklar. Ha 2 yonkou'yu hiç mi karşılayamazlar bilemeyiz; çünkü denizciler WG'nin sadece görünen yüzü. Gerisini bilmiyoruz.
Garp'da marine bir yerde, işte böyle şeylerle kendini avutuyor :D

Şu sahneyi ve verilen tepkileri görmelerine rağmen hala amiral sevicilik yapıyorlar ya ben başka birşey demiyorum.Adamlar luffyi ezik sanıyor forum gibi :D ama şoka uğruyorlar amirale ne yaptığını görünce.
Olur mu 11 Supernova alamaz Amiral'i. Oda bizle dalga geçiyor. Boşuna 2 sene eğitim aldılar. Bir Amiral gelse yine bütün Novaları aynı anda çaresiz bırakırlar. Söverler Mangaka'ya...

kör topal

Belli olmaz Sabo'ya da kalabilir.Ama ben Luffy indirsin isterim.Akainu Dofffy sonrası boss olmaya layık biriydi :/
Şu anda Akainu Sabo'yuda Luffy ile birlikte kardeşlerinin yanına yollar. İleride belki yenerler diyorum Dof'tan sonraki boss olucak kadar güçsüz değil amiraller.

Şu karenin altını dolduracaktır Oda.:D
Bi 10 yıla görürsek iyi olur :D. Neyse Luffy ana karakter elbette herkesten üstün olucak kuvvet olarak olmasa da total olarak.

Hacı abartma sende, ölür mölür seri biter :D
:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık