Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben artık seride karakterlerin belirli bir gücü olduğunu düşünmüyorum.
Yani tayfa elemanları dışındaki karakterleri kıyaslarken o anki durumuna göre bakıyorum ama olmuyor.Adamların ruhsal durumları güçlerini çok etkiliyor.

Karakter o an hangi ruh halinde ve amaçlaysa ona göre savaşıyor , bizde o karakterin gücü bu sanıyoruz.
Kişini yaptıklarından çok yapacakları önemli bence bu seride.

Ben artık seride karakterlerin belirli bir gücü olduğunu düşünmüyorum.
Yani tayfa elemanları dışındaki karakterleri kıyaslarken o anki durumuna göre bakıyorum ama olmuyor.Adamların ruhsal durumları güçlerini çok etkiliyor.

Karakter o an hangi ruh halinde ve amaçlaysa ona göre savaşıyor , bizde o karakterin gücü bu sanıyoruz.
Kişini yaptıklarından çok yapacakları önemli bence bu seride.
Katılıyorum ve bence bu herkesin matematiksel düşündüğü sebebiyle oluyor.

Şu açıdan bakın bir sporcu (veya takım) dünyanın en iyisi ise yaptığı her müsabakayı mücadeleyi kazanacak mı? O an ki form, duygusal durum yorgunluk,şans gibi onca faktör var. One Piecede makine dövüştürmüyorlar insan dövüştürüyorlar sonuçta. Böyle olunca bence ezici bir üstünlük oluşmadıysa iki kişi arasında A kişisi B kişisini B kişiside A kişisini yenebilir.
Bazı şeyler düz mantıktan öteye gitmiyor. Gs Reali Fbde gsyi yendi. Ama pendiğede yenilmişti o zaman Pendik>Real kapısına çıkıyor.

MDL_Roronoa

O değil de Magellan'ın karasakal tayfasına ayaküstü tek atması :D :D :D :at::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh: ne gülmüştüm bee :D

ingilizcem iyi değil kısaca açıklarsan sevinirim.
Diyor ki, Mariejois'ta yiyeni ölümsüz yapan meyveler veren bir ağaç varmış. Kaido eskiden bir köleymiş, kaçarken de aç olduğundan bu ağacın meyvesini yeyip, ölümsüz olmuş.

Öyle bir ağaç vardıysa bile, artık yok. Çünkü Fisher Tiger baskın yaptığında, şehri komple yakıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık