Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçsüz güçlüyü yenebilir ama bodoslama yenemez.Doğru taktik ve stratejiyle yenerse luffy ne ala.Mesela Enel'e vurmak için kullandığı yol gibi şeyler düşünürse güzel.Ama Shiki'yi yendiği gibi hurra diye yenerse eski arclardakinden farklı olmayacak.İkinci crocodile vakası.Bir kişi çileden çıkmadan rakibini yenemiyorsa orada bir sorun vardır.Ne kadar güçlü olursa olsun önemi kalmıyor öyle.Bu adam kk olunca da mı yonkoları çok sinirlenince yenecek ?

Güçsüz güçlüyü yenebilir ama bodoslama yenemez.Doğru taktik ve stratejiyle yenerse luffy ne ala.Mesela Enel'e vurmak için kullandığı yol gibi şeyler düşünürse güzel.Ama Shiki'yi yendiği gibi hurra diye yenerse eski arclardakinden farklı olmayacak.İkinci crocodile vakası.Bir kişi çileden çıkmadan rakibini yenemiyorsa orada bir sorun vardır.Ne kadar güçlü olursa olsun önemi kalmıyor öyle.Bu adam kk olunca da mı yonkoları çok sinirlenince yenecek ?
Seride ki milyonda bir gözüken Kral haki bile şok ile uyandırılıyor.
Elbette sinirlenince yenecek :/ Luffyin esprisi bu :(
Bunu kabullenelim artık :/

Şimdi eski bosslardan kim gelse Luffy çok zorlanır, hatta yenemez?

Şimdi eski bosslardan kim gelse Luffy çok zorlanır, hatta yenemez?
Ben örneği eskiler gibi bir dövüş olacak diyerek verdim.Eski rakiplerine zorlanır diye değil.Ama hiç belli olmaz Sezar'a yenilen adam Monet'e aval aval bakan adam yenilebilir yine.Mesela croco ile çölde karşılaşsa yine kuma gömülüp kalır bu kafayla.Kurtaracak Robin yoksa işi yaş.

Madem Luffy Doflamingo gibi rakipleri sinirlendiği zaman yeniyor,o zaman öncesinde ve dövüşün hemen sonrasında yenebilecek seviyede değil demektir.O an yendi bitti.Tamam Dof'u aştı ama sonrası ? Bazı arkadaşlar sonrasında sürekli aşmış vaziyette devam edeceğini sanıyor üzerinde durmak istediğim nokta burası.

Alpamis

Ben örneği eskiler gibi bir dövüş olacak diyerek verdim.Eski rakiplerine zorlanır diye değil.Ama hiç belli olmaz Sezar'a yenilen adam Monet'e aval aval bakan adam yenilebilir yine.Mesela croco ile çölde karşılaşsa yine kuma gömülüp kalır bu kafayla.Kurtaracak Robin yoksa iş
Madem Luffy Doflamingo gibi rakipleri sinirlendiği zaman yeniyor,o zaman öncesinde ve dövüşün hemen sonrasında yenebilecek seviyede değil demektir.O an yendi bitti.Tamam Dof'u aştı ama sonrası ? Bazı arkadaşlar sonrasında sürekli aşmış vaziyette devam edeceğini sanıyor üzerinde durmak istediğim nokta burası.
Olay ciddiyet. Ya da takıp takmama durumu. Yani sinirlendiğinde gücü artmıyor. Asıl gücünü gösteriyor. Siz olayları karıstıyonuz.

Olay ciddiyet. Ya da takıp takmama durumu. Yani sinirlendiğinde gücü artmıyor. Asıl gücünü gösteriyor. Siz olayları karıstıyonuz.
Biraz eksik bir açıklama olmuş.Bana göre doğrusunu yazayım.

Luffynin normal dövüştüğü halini 0 olarak kabul edersek
Ciddiyetsiz : -10
Sinirlenmiş : +10

Aralık değişebilir ha 10 ha 3 ama sayı doğrusu gibi bir adam işte Luffy. :/

Biraz eksik bir açıklama olmuş.Bana göre doğrusunu yazayım.

Luffynin normal dövüştüğü halini 0 olarak kabul edersek
Ciddiyetsiz : -10
Sinirlenmiş : +10

Aralık değişebilir ha 10 ha 3 ama sayı doğrusu gibi bir adam işte Luffy. :/
Şımarık oğlan işte :/ Zoro gibi ciddi olsa şimdiye 47 leşi vardı millet öcü görmüşe dönerdi Luffyi görüncede işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık